Güncel

Motorine yeni indirim geldi!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan çalkantılar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda bir indirim bir de zam haberleri gelmeye devam ediyor.

Motorine yeni indirim geldi!

Ülkemizde brent petrol fiyatlarına ve dolar kuruna bağlı olarak akaryakıt fiyatlarında çalkantılar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda bir indirim bir de zam haberlerinin ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ediyor. Hal böyle olunca da araç sahipleri zor dönemler yaşayabiliyor. Şimdi ise iyi bir haber geldi ve motorin fiyatlarına indirim yapıldı.

Motorine yeni indirim geldi!

Motorine yeni indirim geldi! - Resim : 1

Motorin fiyatlarına yeni bir indirim geldi. Bu indirimle 50 litrelik bir deponun maliyeti 57 TL düşmüş oldu. Brent petrol fiyatlarındaki değişiklikler, akaryakıt fiyatlarını direkt olarak etkilemeye devam ediyor. Ülkemizde dış etkenlere bağlı olarak akaryakıt fiyatlarında sürekli olarak değişiklik yaşanmaya devam ediyor. Hal böyle olunca da vatandaşın gözü kulağı, son bir yıllık süreçte ciddi anlamda yükselen motorin ve benzin fiyatlarında. Bugünse dizel araç sahiplerini ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Motorine indirim yapıldı.

 Bu indirim ile 50 litrelik deposu bulunan bir aracın yakıt maliyeti, 57 TL düşmüş oldu. Peki Türkiye'nin en büyük şehirlerindeki motorin fiyatları nasıl değişti? İşte yeni fiyatlandırma:

İstanbul: 24.81 TL
Ankara 24.92 TL
İzmir 24.95 TL

Yorumlar
Ayaz
Amca oğlunun mersoya yakıt alıyoruz,"bak dedi,Almanyada 40 lira olan mazot burada 25 lira,siz nankörsünüz".dedim,buralarda takıldığına göre reis doğru söylüyor Almanyada aç kaldınız.birbirimize bakıştık.
Cevapla
İhsan YAMANEL
%92 dışarıya bağlısın petrolde. 25-30 dolar cıvarında olan petrol 120-130 dolarda seyrediyor. Türkiye'de 25500000 araç var hükümet bu fiyattan aldığı petrolu bedava mı verecekti.
Cevapla
Fikri
Muhalefet gelse indirecekmi elinde sihirli değnekmi var
Cevapla
Ümit
Lan muhalefetle ne alakasi var bastaki kimse ona konus
Osman
Sürekli algı operasyonu, 1 hafta önce indirim geldi ardından hemen zam geldi şimdi yine indirim geldi haberi 2 gün sonra yine zam gelecek, ancak zam haberi hiç yapilmayip sürekli indirim geldi diye haber yapmak en hafif tabirle manipülasyon dur.
Cevapla
Ali Dende
Çok komiksin ,fiyat belli mazotun nerede tavan yaptığı belli kardeşim aç bak neyin kafası bu
Alpay
Akaryakıt altı yedi liradan 25 ve 30 liraya çıktı iki lira düşürünce reklam yapıyorlar ya arkadaş kacliradan nereye cikti millettle dalga geciyorlar
Cevapla
Hee
24 dolar olan varil 100 dolar oldu. Ne olacadıya
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.