Güncel

Motorine yeniden zam geldi!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan çalkantılar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda motorin fiyatlarına tekrar bir zam geldi.

Motorine yeniden zam geldi!

Bir süredir akaryakıt fiyatlarında yaşanan çalkantılar hız kesmeden devam ediyor. Gelen zamların aniden iptal edilmesi ve ardından tekrar uygulamaya geçmesi gibi olaylarla gündeme gelen akaryakıt fiyatlarında çalkalanmalar hız kesmiyor. Şimdi de motorine tekrar zam geldi.

Son dönemlerde brent petrol fiyatlarında ve kur fiyatlarındaki değişiklikler araç sahiplerinin canını sıkacak türden. Uzun süredir artan akaryakıt fiyatları tekrar bir zam daha gördü.

Motorine yeniden zam geldi!

Motorine yeniden zam geldi! - Resim : 1

Brent petrol fiyatlarında sabit bir gidişat yok. Ülkemizde dövize bağlı bir şekilde sürekli düşüp yükselmeye devam eden akaryakıt fiyatları araç sahiplerinin ve araç sahibi olmak isteyenlerin canın sıkıyor diyebiliriz . Geçtiğimiz gün motorine 95 kuruşluk zam yapılacağı beklentisi, bugün gerçekleşti.

Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre motorinin litre fiyatı bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 95 kuruş zamlandı. Yeni zamla birlikte halihazırda yeniden 25 TL'yi aşan motorin fiyatları, bu kez bazı illerde 26 TL'nin üzerine çıktı.

İstanbul: 25,03 TL -> 25,98 TL
Ankara: 25,14 TL -> 26,09 TL
İzmir: 25,15 TL -> 26,10 TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.