Güncel

Motorine zam geliyor! İşte miktarı

Üst üste indirimler ile dengeye gelen motorin fiyatları, yeni bir zam ile karşı karşıya. İşte detaylar!

Motorine zam geliyor! İşte miktarı

Akaryakıt fiyatlarındaki hareketlilik bir türlü dinmiyor. Bildiğiniz gibi bir süredir zam haberleri yerine indirim haberleri alıyor olmuştuk. Ancak sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre akaryakıt fiyatlarında yaşanan bahar havası, yerini kara bulutlara bırakacak. Buna göre motorin fiyatlarına Perşembe gününden geçerli olmak üzere yeni bir zam geliyor. İşte detaylar!

Motorine zam geliyor! İşte miktarı

Ülkemizde otomobil satın almak kadar otomobile binmek de hayli zorlaştı. Bunun sebebi ise tabii ki artan döviz kuruyla beraber akaryakıt fiyatlarının da sürekli olarak zamlanması. Ancak bir süredir akaryakıt konusunda zam haberi almıyorduk.

Hatta peş peşe gelen indirimler sonrası bir nebze de olsa tüketicilerin nefes aldığını söylemek mümkündü. Fakat edinilen bilgilere göre oluşan bu bahar havası pek de uzun sürmeyecek. Ortaya çıkan detaylar, motorin fiyatlarına bu gece yarısından geçerli olacak şekilde 80 kuruşluk bir zammın yapılacağını bizlere söylüyor.

Son olarak motorin fiyatlarında 1 liralık indirimin yapılacağı ifade edilmişti. Şimdi ise 80 kuruşluk yeni bir zam gündemde. Benzin fiyatları için ise şimdilik herhangi bir değişim söz konusu olmayacak. Güncel motorin fiyatları hali hazırda Ankara’da 22,52 TL, İzmir’de 22,54 TL, İstanbul’da ise 22,41 TL şeklinde.

Yorumlar
SLM
Böyle bir haber duymadım petrol düşüyor dolar düşüyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.