Muhteşem ev sinema sistemi - Page 1

Bu konser salonunu andıran sistemdeki hoparlörleri sayabiliyor musunuz? Hepsi birden çalıştığında komşular delirmesin diye oda tamamen ses yalıtımı ile kaplanmış.

Muhteşem ev sinema sistemi - Page 2

Batman´ın meşhur mağarası örnek alınarak yapılan bu mini sinema salonu, ilginç aydınlatmaları ile dikkat çekiyor. Bruce Wayne´in zenginliğine gönderme yaparcasına salonun girişinde bir de lobi bulunuyor.

Muhteşem ev sinema sistemi - Page 3

Burası tam bir ev sinema sistemi sayılmaz ama her futbol fanatiğinin rüyalarını süsleyebilir. 2 derbi aynı saate mi denk geldi, hiç sorun değil. 20 plazma ekran ile çevrelenmiş salonda isterseniz ligdeki her maçı ve spor programını seyredebilirsiniz. Odada aynı zamanda mutfak/bar, bilardo ve poker masaları da bulunuyor.

Muhteşem ev sinema sistemi - Page 4

Ev sinema sistemlerinin en entelektüel versiyonu karşınızda. Dev bir ekranın hakim olduğu alana modern mimari hakim. Ancak içerideki hiç bir obje dev gramofon hoparlörlerden daha harika değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.