Güncel

Müjde! Motorin fiyatlarına indirim geliyor!

Yakıt fiyatlarındaki gelişmelere bir yenisi daha ekleniyor. Gelen haberlere göre motorin fiyatlarının indirime girmesi gündemde.

Müjde! Motorin fiyatlarına indirim geliyor!

Otomobil satın almak kadar ona binmesi de bir hayli zor. Zira yakıt fiyatları ülkemizde hiç de az değil. Döviz kurunun yüksekliği ve brent petrol fiyatlarının durumu düşünüldüğü zaman bunun aslında normal olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan savaş, yakıt fiyatlarının daha da yükselmesi ile sonuçlanmıştı. Ancak son gelen haberler, motorin fiyatlarına yeni bir indirimin geleceğini bizlere söylüyor.

Müjde! Motorin fiyatlarına indirim geliyor!

Yakıt fiyatlarına indirim geliyor! Sektöre yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre motorin fiyatlarına 6 Ekim gününden geçerli olacak şekilde ciddi bir indirim yapılacak. Pompa fiyatlarına da yansıyacak olan indirimin 69 kuruş olması bekleniyor. Benzin fiyatlarında ise şimdilik herhangi bir değişikliğin olmayacağı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Tabii ilerleyen zamanlarda ne olur bunu şimdiden kestirmek biraz zor. Zira Türkiye’deki yakıt fiyatları artık günden güne değişiyor.

Peki ama ülkemizin üç büyük şehrindeki güncel benzin ve motorin fiyatları nasıl? Dilerseniz bu sorunun cevabını aşağıdaki detaylardan görebilirsiniz.

İstanbul

Benzin fiyatı: 20,15 TL
Motorin fiyatı: 23,66 TL

Ankara

Benzin fiyatı: 20,31 TL
Motorin fiyatı: 23,81 TL

İzmir

Benzin fiyatı: 20,32 TL
Motorin fiyatı: 23,87 T

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.