Güncel

Müjde! Motorine dev indirim yolda!

Sektöre yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre önümüzdeki hafta içerisinde motorine indirim geliyor. İşte detaylar!

Müjde! Motorine dev indirim yolda!

Ülkemizde otomobil sahibi olmak kadar ona binmek de zorlaştı. Son dönemlerde artan benzin ve motorin fiyatları, tüketicileri zor durumda bırakmıştı. Ancak motorine gelmesi muhtemel yeni bir indirimle beraber yakıt fiyatlarında bahar havasını görebiliriz. En azından sektöre yakın kaynaklardan elde edilen bilgiler, bizlere bunu söylüyor. Benzin fiyatlarında ise henüz herhangi bir değişim söz konusu olmayacak.

Müjde! Motorine dev indirim yolda!

Yakıt fiyatlarında önümüzdeki hafta önemli bir değişim bekleniyor. Bu değişim, neyse ki olumlu yönde. Ortaya çıkan detaylara göre Pazartesi veya Salı günü motorin fiyatlarında 2 liralık bir indirim yapılacak. Oldukça dev sayılabilecek bu indirimin ardından İstanbul’daki ortalama motorin fiyatlarının 22,86 TL’ye inmesi bekleniyor. Alınan bilgiler, benzin fiyatlarında ise şimdilik herhangi bir değişikliğin olmayacağını bizlere söylüyor. LPG fiyatlarında da aynı benzinde olduğu gibi bir oynama olmayacağını ifade etmiş olalım. Üç büyük şehrimizdeki güncel yakıt fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Not: Yakıt fiyatları ortalama olup, dağıtım şirketlerine göre değişiklik gösterebilir.

İstanbul

Benzin: 19,23 TL
Motorin: 24,86 TL
LPG: 10,62 – 11,07 TL

Ankara

Benzin: 19,34 TL
Motorin: 24,97 TL
LPG: 10,94 TL

İzmir

Benzin: 19,34 TL
Motorin: 24,99 TL
LPG: 10,74 TL

Yorumlar
Zengin Birisi
Ben olsam 50 yapardım binen binmeyen belli olsun.serseriler trafikten çekilir en azından 2020 model den aşağısını trafikten men etmek gerekiyo artık gereksiz trafiği işgal ediyorlar
Cevapla
M. Ali Ilgazli
Ne kadar vergi odedin ne kadar ( Askerlik dahil) kamu Hizmeti yaptın. (Bu vatan kimin) şiiri ni oku : orda Varmisin?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.