Samsung Galaxy Y Pro:
Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle çalışan Samsung'un Qwerty klavyeli telefonun ekranı 2.6 inç büyüklüğünde. 108 gram ağırlığında ve 11.5 mm kalınlığındaki telefonun bataryası 6 saatlik konuşma süresi sunuyor. Dahili hafızası 160 MB ile sınırlı olan Galaxy Y Pro'nun depolama kapasitesi harici kartla 32 GB'ye kadar çıkarılabiliyor. 3.1 megapiksel çözünürlüğünde kamerası olan cihazda dahili FM radyo da var. Samsung Galaxy Y Pro'nun işlemci hızı ise 832 MHz.

Sony Ericsson Txt:
Hızlı yazmak için tasarlanan bir diğer Qwerty klavyeli akıllı telefon olan Sony Ericsson Txt, 95 gram ağırlığında ve 14.5 mm kalınlığında. Siyah, beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleri olan telefonun, 3.2 megapiksellik kamerası bulunuyor. 2.55 inçlik ekranı olan cihaz, 3 saatlik konuşma süresi sunan batarya barındırıyor. Telefonun 120 MB olan dahili hafızası microSD kart ile 32 GB'ye çıkarılabiliyor. Sony Ericsson'un kendi geliştirdiği işletim sistemiyle çalışan telefonda sadece e-posta, Youtube, internet tarayıcı gibi temel uygulamalar bulunuyor.

HTC ChaCha:
"Facebook telefonu" olarak da adlandırılan HTC ChaCha'nın, 2.6 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranı var. Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle çalışan telefon, 120 gram ağırlığında ve 10.7 mm kalınlığında. 800 MHz hızında işlemcisi olan telefonun, Facebook'a özel tuşu, yüz tanıma ve coğrafi konum etiketleme gibi özellikleri bulunuyor. 7 saatlik konuşma süresi sunan batarya barındıran telefonun ekranı çizilmez cmadan yapılmış.

LG Optimus Pro:
Koreli LG'nin Qwerty'li akıllısı Optimus Pro C660, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle çalışıyor. 129 gram ağırlığında ve 12.9 mm kalınlığındaki akılllı telefonun dokunmatik ekranı 2.8 inç büyüklüğünde. 800 MHz hızında işlemcisi olan telefonun 150 MB olan dahikli hafızası 32 GB'ye kadar çıkartılabiliyor (microSD ile). 3.15 megapiksel çözünürlüğünde kamerası olan LG Optimus Pro'nun bataryası ortalmaa 8 saatlik konuşmasya imkan tanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.