Güncel

MWC 2021'de duyurulan her şey burada!

MWC (Mobil Dünya Kongresi) 2021'de duyurulan her şeyi merak ediyor ve neler kaçırdığınızı düşünüyorsanız, buyurun sizin için nihai sonuçları hazırladık.

MWC 2021'de duyurulan her şey burada! - Page 1

MWC 2021 (Mobil Dünya Kongresi) 28 Haziran'da başladı ve bizim için birçok ürün ve yazılımın duyurusu yapıldı. Yeni kameralardan, tabletlere, telefonlara, akıllı ev teknolojisine ve giyilebilir cihazlara kadar, etkinlikten gelen her haberi sizler için derledik.

MWC 2021 (Mobil Dünya Kongresi) Nedir?

MWC (Mobil Dünya Kongresi), mobil teknoloji için yıllık bir teknoloji fuarıdır ve türünün en büyüklerinden biridir. Her yıl, en büyük şirketlerin ürünlerinin, yeni akıllı telefonların, tabletlerin ve giyilebilir telefonların çoğunun duyurulduğu bir etkinliktir.

MWC 2021 (Mobil Dünya Kongresi) 28 Haziran-1 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleşir. MWC 2021, COVID-19 salgını başladığından beri canlı olarak gerçekleşen ilk etkinlik oldu. MWC 2021 normalden biraz daha küçük olsa da, heyecanlanacak çok şey vardı.

İşte MWC 2021'de duyurulan her şey...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.