Güncel

NASA çalışanından düşündüren iddia: Mars'ta insan gördüm!

Eski NASA çalışanı ABD'de telefonla katıldığı radyo programında 35 yıl önce Mars'ın yüzeyinde insan gördüğünü iddia etti.

NASA çalışanından düşündüren iddia: Mars'ta insan gördüm!

ABD’nin MARS veya diğer gezegenlerle ilgili yaptığı çalışmaları bilmeyenimiz yoktur. Henüz Mars'ta hayat var mı? sorularına cevap bulunamamışken bu çalışmalara ilişkin ilginç bir iddia ortaya atıldı. 

Amerika Birleşik Devletleri'nde yayın yapan radyo kanalı Coast to Coast FM''i arayan bir kadın ilginç bir iddia da bulundu. Adının ''Jackie'' olduğunu söyleyen kadın, 35 yıl önce NASA merkezinde çalışırken Mars yüzeyinde insan gördüğünü söyledi.

1417292830_img20141129222520.jpg

Sunucunun şaşkın bir halde sorduğu soruya Jackie adındaki kadın şu cevabı verdi: ''O gün Viking uzay aracından gelen verileri indiriyordum. Birden ekrandaki canlı yayında Mars yüzeyinde yürüyen iki astronot gördüm. Viking’e doğru yürüyorlardı. Üzerlerinde daha önce görmediğim koruyucu elbiseler vardı. Bu sahneye benimle birlikte 6 NASA çalışanı daha şahit oldu'' dedi. Yaşanan bu ilginç olaydan sonra gözler NASA'ya çevrilirken, kurum bu konu ile ilgili henüz açıklama yapmadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.