Güncel

Neotech'ten dev anlaşma!

Minik mobil hoparlörler pazarı süslemeye geliyor!


Tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren Index Grup şirketlerinden Neotech, multimedya cihazları ve ses sistemleri kategorisinde birbirinden fonksiyonel ve renkli mobil hoparlörleri ile  dünya çapında çığır açan XMI Pte Ltd. şirketiyle distribütörlük anlaşması imzaladı.

1375797041_x-miniiired.jpg

Son kullanıcıya yönelik olarak üretilen teknolojik ürünleri geniş bayi kanalı sayesinde en uygun şekilde tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen Neotech, multimedya cihazlarında küresel bir saygınlığa sahip olan XMI Pte şirketi ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı. Bu anlaşma kapsamında Neotech, bundan böyle firmanın birbirinden renkli, şarj edilebilir ve 12 saate kadar çalma süresi ile kesintisiz müzik imkanı sunan X-mini marka mono, stereo ve çok işlevli taşınabilir hoparlörlerin Türkiye genelinde dağıtımını üstlenecek.

1375797055_x-mini-ii-capsulespeaker-colours2.jpgAsya’nın teknoloji merkezi olan Singapur kökenli XMI Pte, dünya teknoloji piyasasına en son nesil multimedya cihazları getirmeyi amaç edinmiş yenilikçi bir firma. Üstün işlevselliğe ve yüksek kaliteye sahip, gözde trendlere hitap eden yaşam tarzlarına uygun multimedya cihazlar ise, XMI Pte’nin ürün portföyünü oluşturuyor. “Mono - Şık dizayn”, “Stereo - Yüksek ses kalitesi” ve “Çok İşlevli – Bluetooth ve Radyo” olarak üçe ayrılan X-mini marka hoparlörler, bu yenilikçi ürünlerin başında geliyor. Neotech, imzaladığı bu anlaşma ile ürün portföyünü önemli ölçüde genişletmeyi ve yaygın iş ortakları kanalıyla satışlarını daha da artırmayı hedefliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.