Netflix bazı dizi ve filmleri ücretsiz yaptı! Hemen izleyin!

Netflix reklam çalışmalarına bir yenisini daha ekledi ve bünyesinde bulunan bazı dizi ve filmleri ücretsiz yaptı. İşte detaylar!

Netflix bazı dizi ve filmleri ücretsiz yaptı! Hemen izleyin!

Pandemi sonrasında ülkemizdeki kullanıcı sayısını bir hayli arttıran Netflix, gündemden de kolay kolay düşmüyor. Uzun zamandır farklı konular ile haberlere konu olmayı başaran popüler platform, şimdi de ücretsiz içerikleri ile haber olmayı başardı. Reklam anlamında şu ana kadar oldukça başarılı olan Netflix, bunlardan bir yenisine daha imza atarak bünyesinde yer alan bazı dizi ve içerikleri ücretsiz hale getirdiğini açıkladı. Platformun bunu yapmaktaki temel amacı ise tabii ki de abone sayısını arttırmak. İşte detaylar!

Netflix bazı dizi ve filmleri ücretsiz yaptı! Hemen izleyin! - Resim : 1

Netflix bazı dizi ve filmleri ücretsiz yaptı! Hemen izleyin!

Yapılan duyuruya göre bazı dizi ve filmler Netflix tarafından ücretsiz hale getirildi. Yani artık platforma üye olmayanlar da seçilen dizi veya filmleri izleyebilecek. Bu arada dizilerin yalnızca ilk bölümünün izlenebileceğinin altını çizmiş olalım. Filmlerin ise tamamı izlenebiliyor.

Üye olmadan bu hizmetten yararlanmak isteyenler  Murder Mystery, Bird Box ve The Two Popes gibi orijinal Netflix filmlerinin tamamını izleyebiliyor. Stranger Things, Elite, Patron Bebek: Yine iş Başında,When They See Us, Love is Blind, Gezegenimiz ve Grace gibi orijinal Netflix dizilerinin ise yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi yalnızca ilk bölümü izlenebiliyor. Dizilerin devamını izlemek isteyenler ise üye olmak durumunda kalacak.

Popüler platformun bu kampanyasına tüm cihazlardan erişmek mümkün değil. Örnek vermek gerekirse televizyondaki Netflix uygulaması üzerinden bu fırsatı değerlendirmek isteyenler fırsattan yararlanamıyor. Siz de vakit kaybetmeden platformun en sevilen yapımlarını üye olmaksızın izleyebilirsiniz! Keyifli seyirler.