Güncel

Netflix mobil abonelik paketi Türkiye'de!

Netflix, yeni uygun fiyatlı mobil paketi Türkiye kullanıcıları için kullanıma sundu. İşte paketin fiyatı ve özellikleri!

Netflix mobil abonelik paketi Türkiye'de!

Popüler dizi ve film izleme platformu Netflix, yeni uygun fiyatlı mobil paketi Türkiye kullanıcıları için kullanıma sundu. İlk olarak Hindistan ve Malezya'da kullanıma sunulan paket sonunda Türk kullanıcıları için de aktif hale getirildi.

Netflix mobil abonelik paketi Türkiye'de!

Mart ayındaki Netflix Mobil Paket detaylarına göre Hindistan’daki karşılığının 20 TL olduğu düşünülüyordu. Ancak Netflix Türkiye’deki uygun abonelik politikası kapsamına giren yeni mobil paket, ülkemiz için oldukça uygun fiyatla giriş yaptı ve resmi sitede mobil paket 7.99 TL olarak karşımıza çıktı.

Netflix mobil abonelik paketi Türkiye'de! - Resim : 1

Peki satışa sunulan bu paket ile beraber kullanıcılara ne gibi haklar sunuluyor? Sadece mobil cihazları üzerinden Netflix kullanan kullanıcılar için bir abonelik paketi hedefleyen şirket, uygun fiyata sahip bu mobil paketi ile beraber fazladan abone çekmeyi hedefliyor gibi duruyor. Ayrıca kullanıcılar beğendikleri içerikleri Wi-Fi ile cihazlarına indirilip daha sonra çevrimdışı da izleyebilecek. Mobil pakette aynı anda sadece bir cihazda aktif olunabiliyor. 

Satışa sunulan bu paket sadece ''mobil'' üzerinden yapılan abonelik üyeliği ekranında kullanıma aktif hale geliyor. Ek olarak bu yeni mobil paketin sadece yeni kullanıcılar için geçerli olduğunu ve zaten Netflix aboneliği bulunan kullanıcılar için bu yeni mobil pakete geçiş yapamayacaklarını belirtmeden geçmek istemeyiz.

Peki ya siz Netflix'in yeni mobil abonelik paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Baybars
7.99 iyi miş 8 olsa nasıl öderdik
Cevapla
ni
mobil paketine ulaşamayanlar google playden den netflixi indirip deneyin OLUYOR :-)
Cevapla
ni
çıkmıyor nasıl yapacaz
Cevapla
ni
sayın admin ben neden göremiyorum bu seçeneği ne bilgisayardan ne cepten
Cevapla
ni
Cep telefonundan tarayıcı üzerinden girince çıkıyor. ÖYLE çıkmıyor işte indirince çıkıyor
Admin
Cep telefonundan tarayıcı üzerinden girince çıkıyor.
Opdima
Admin haberi yazmış. Ardından telefonundan netflix in sitesine girip ekran görüntüsü almış 18:17 de. Haberi de 18:25 yayınlamış. 😄
Cevapla
Tipitip
Eee,beyin bedava,nolmus
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.