Netflix Türkiye'de Mayıs ayında yayınlanacak dizi ve filmler

Netflix Türkiye’de yayınlanan içeriklere olan ilgi günden güne artış göstermekte. Mayıs ayında orijinal yapımlardan ve dış yapımlardan güzel içerikleri izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Netflix Türkiye’nin Mayıs ayı programını sizler için hazırladık.

31 Mayıs: Good Girls, 2. sezon


Bir CNBC dizisi olan Good Girls'ün 2. sezonu Netflix'te de izleyicilerle buluşuyor. Başlarına beklenmedik olaylar gelen bir grup suçlu kız arkadaşın, talihsiz maceralarını bizlerle buluşturuyor.

10 Mayıs: The Society,1. sezon


Bir İngiliz dizisi olan The Society, zengin bir kasabadaki insanların aniden ortadan kaybolmasını konu alıyor. Dram ve gerilimi bir arada barındıran yeni orijinal Netflix dizisi, hayat mücadelesi veren bir grup genç insanı yansıtıyor.

8 Mayıs: Lucifer, 4. sezon


Lucifer, modern fantastik hikayelerin en popüler yapımları arasında yerini alan başarılı yapımlardan biri. Netflix, Disney'in aldığı kararlardan dolayı Marvel dizilerini bitirse de Lucifer gibi yapımlara destek vermeyi bırakmıyor.

17 Mayıs: The Rain, 2. sezon


Danimarka yapımı olan The Rain isimli orijinal Netflix dizisinde, dünya nüfusunun büyük bir kısmını yok eden virüsün ardından insanların hayatta kalma mücadelesini bizlere gösteriyor. Dizinin ikinci sezonunda ise Simone ve Rasmus'un hayatta kalma macerası devam edecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.