Güncel

Netflix'te dizi izleyerek para kazanabilirsiniz!

Netflix dizi severlere reddemeyecekleri bir iş teklif ediyor. Detaylar haberimizde!


Küresel internet televizyon ağı olarak adlandırabileceğimiz Netflix neredeyse hemen herkesin hayallerini süsleyebilecek bir iş ilanı yayınladı. Netflix, dizi ve filmleri tek tek izleyerek kategorilere ayıracak ve ardından söz konusu dizi ve filmler hakkında bilgi verebilecek tabiri caizse dizi ve film tutkunlarını arıyor.

Tek görevleri Netflix üzerinde yayınlanan tüm içerikleri izlemek ve onlar hakkında kategori ve kılavuz bilgisi yazmak olan 30 kişilik bir ekibe halihazırda sahip olan Netflix, hızla artan içeriklerle birlikte bu departmanı da genişletmek istiyor. Netflix'in algoritmasının doğru çalışıp çalışmadığını ve içeriklerin doğru kategoriler altında yer alıp almadığını kontrol eden bu çalışanlar sadece bu işlerle ilgileniyor.

Şuanlık Türkiye için söz konusu bir iş ilanı olmasa da gelecek günlerde bu ilanın Türkiye sürümünün de yayınlanması bekleniyor. Çünkü bilindiği gibi Netflix, Türkiye'de Türk dizileri çekmeye başladı. Eğer söz konusu iş ilanı ortaya çıkarsa sizlere en kısa sürede ileteceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.