New York'ta yapılacak 200'den fazla etkinlikte oda tasarımından grafik tasarımına, iç dizayndan çevre ve şehircilik tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede düzenlenen program kentte mayıs ayına damgasını vurdu.

New York Belediye Meclisi ve Belediye Başkanlığı başta olmak üzere tasarım enstitüleri, imalatçılar, küratörler ve tasarımcılardan oluşan bir grup tarafından düzenlenen hafta etkinlikleri, kongre merkezleri, müzeler, sergi salonları, üniversite kampüslerinin yanı sıra park ve sokaklarda da sergileniyor.

Geleceğin Şehri" teması ön plana çıkıyor Tasarım etkinlikleri kapsamında "Geleceğin Şehri" teması ön plana çıkarken, insan ve çevreyle uyumlu yeni kent anlayışına ilişkin tasarımlara yer veriliyor.

ABD'de büyük yıkıma neden olan Sandy felaketi deneyimini yaşayan New York'un kıyı yapılanması, bölge sınırlarının tespiti ve ulaşım tasarımları da bu sergide ön plana çıkacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.