Güncel

Ninja kaplumbağalar kripto koleksiyonu olarak geri dönüyor!

Teenage Mutant Ninja Turtles, kripto koleksiyonu olarak geri dönüş yapacak!

Ninja kaplumbağalar kripto koleksiyonu olarak geri dönüyor!

Kripto para sektörünün popülaritesinin artması, meta veri deposu ve değiştirilemez tokenlerin ( NFT'ler ) artması, markalara sevilen medya franchise Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) dahil olmak üzere izleyicileriyle bağlantı kurmanın yeni bir yolunu sundu.

Ninja kaplumbağalar kripto koleksiyonu olarak geri dönüyor!

Franchise sahibi Viacom International Inc., fırsatı değerlendirerek, Teenage Mutant Ninja Turtles ile ilgili kripto koleksiyonları, NFT'ler ve NFT destekli medyanın yanı sıra NFT ve kripto tahsilat transfer yazılımı için iki ticari marka başvurusunda bulundu.

6 Eylül'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne (USPTO) yapılan her iki başvuru, 12 Eylül'de  bir tweet'te lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis tarafından açıklandı.

İki ticari markadan ilki, antropomorfik suçla mücadele eden kaplumbağa kardeşler Leonardo, Michelangelo, Donatello ve Raphael'in hayranlarının, TMNT sanat eseri içeren multimedya dosyalarının yanı sıra kripto koleksiyonları ve NFT'ler gibi sanal ürünleri indirmesine izin verecek.

İkinci uygulamaya gelince, kripto koleksiyonlarını ve uygulama belirteçlerini aktarmak için yazılım oluşturulmasına izin vermeyi amaçlayan bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) ve bir Hizmet Olarak Platform (PaaS) ile ilgilidir. Kripto koleksiyonlarına ve uygulama jetonlarına erişim için yazılımı kolaylaştıracaktır.

Ek olarak, ikinci ticari marka başvurusu ayrıca, kripto koleksiyonlarının ve NFT'lerin transferini sağlamak için indirilemeyen çevrimiçi bilgisayar yazılımının sağlanmasını da öngörüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.