Megan Fox daha önce de Michael Bay'in yönettiği ilk iki Transformers filminde boy göstermiş ancak üçüncü filme gelmeden önce ikilinin arasındaki mevzu yüzünden Transformers filmlerinden ayrılmış ve yerini Rosie Huntington-Whiteley'e bırakmıştı

Bir estetik harikası olan Megan Fox'un yeni Ninja Kaplumbağalar filminde başrolde yer alması, kimi takipçiyi sevindirirken; kimi takipçinin de tepki göstermesine neden oldu. Ancak görünen o ki Ninja Kaplumbağalar'ın yeni filminde Megan Fox, kesinlikle yer alacak. Gazeteci April O'Neil rolünü üstlenecek olan Megan Fox'un ve onun setinden ilk görüntüler de yayımlandı.

Son detaylara gelirsek. Yeni Ninja Kaplumbağa'ların yönetmeni Jonathan Liebesman olarak belirlendi. Prodüktör ise Michael Bay. Başrollerde; Megan Fox, Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Noel Fisher, Will Arnett, Danny Woodburn ve William Fichtner yer alıyor.

Yapılan bir açıklama göre uzaylılar dünyayı ele geçiriyor ve kahraman kaplumbağalarımız dünyayı savunmaya çalışıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.