Nintendo Switch'teki en iyi beş sürüş oyunu - Page 1

Tuvalette video oyunları oynamanın tartışmasız en iyi yolu olan Nintendo Switch, (elbette ironi yapıyoruz) Nintendo Switch, sağlıklı bir yarış oyunları yelpazesine sahiptir.

Nintendo Switch'teki en iyi beş sürüş oyunu - Page 2

Taşınabilir bir konsol olarak Switch, genellikle klasik yarışçıların yeniden yapımlarını ve yeniden sürümlerini içerir. Ancak bu, dikkatinizi çekmeye değmeyecekleri anlamına gelmez.


İşte Nintendo Switch'teki en iyi beş yarış oyunu.

Nintendo Switch'teki en iyi beş sürüş oyunu - Page 3

Cruis'n Blast


Modern yarış oyunlarıyla ilgili sorunun çok az tyrannosaur olması olduğunu düşünüyorsanız, Cruis'n Blast tam size göre bir oyun. Kelimenin tam anlamıyla bir atari yarışçısı. 2017'de video oyun salonlarında çıkış yaptı. Bu Nintendo Switch dönüşümü, sizin için aktif olarak rekabet etmeye alışmış bir oyundan bekleyeceğiniz kadar renkli, abartılı ve gürültülü. pound paralar. Jurassic Park'tan adada bir depo çılgınlığının ortasında bir F1 yarışı düzenleselerdi, aşağı yukarı böyle görünürdü.

Nintendo Switch'teki en iyi beş sürüş oyunu - Page 4

Mario Kart 8 Deluxe


Karting türünün kralı Mario Kart 8 Deluxe, arkadaşlığı tehlikeye atan nihai çok oyunculu oyundur. Yaklaşık 30 yıl sonra, oyun içi gidiş gelişler Olimpik bir jimnastikçi kadar hassas bir şekilde dengelendi ve siz video oyunlarının en az olası ikonunun karikatürize dünyasında hızla gidip gelirken pist tasarımı kesinlikle muhteşem. Ayrıca, çevrimiçi oyunun dahil edilmesi, başka bir mavi kabuk olayından sonra tüm arkadaşlarınız sizinle oynamayı reddetse bile, yine de rekabet edebileceğiniz anlamına gelir...
 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.