Güncel

Nokia'da Lumia 920 için skandal bitmiyor!

İşte Nokia'dan beklenmeyen ikinci skandal!


Geçtiğimiz hafta Nokia İngiltere'de düzenlediği bir etkinlikte Microsoft ile birlikte yeni Windows Phone 8'li telefonlarını tüm dünyaya duyurdu. Yapılan bu etkinlikte tüm dikkatleri üzerine toplayan tek bir telefon vardı o da Nokia'nın yeni amiral gemisi Lumia 920 idi.

Yapılan etkinlikte ortaya çıkan yeni amiral geminin tanıtımı için çekilen reklam filmi yine geçtiğimiz günlerde büyük bir skandala yol açtı. Skandal diyoruz fakat biz bu olaya tam olarak ne isim koyacağımızı hala bulamadık. Nokia, yeni Lumia 920'nin kamerasının sabitleyici özelliğini tanıtmak için çıkardığı reklamlarda öyle detaylar unutuyor ki, büyük skandallara yol açıyor.

İlk reklamda ortaya çıkarılan ve unutulan o detayı sizlere sunmuştuk.

1347095014_nokiafakehaber021347084199.jpg
Yine Lumia 920 reklamı, yine bir skandal daha. Yukarıdaki unutulan detaydan biraz daha küçük de olsa Nokia yine Lumia 920 tanıtım filminde bir detay unuttu. Bu seferki unutulan detayda yine Lumia 920'nin kamerasının sabitleyici özelliğine vurgu yapılıyor fakat kullanılan makine yine SLR kategorisinde bulunan profesyonel bir makine.

1347095024_nokiafakehaber1347084221.jpg
Reklam çekimlerinin kamera arkası yani set görüntülerinde ortaya çıkan bu detay, Nokia'nın yeni bir Lumia 920 skandalına yol açmasına neden oldu. Konuyla ilgili olarak Nokia cephesinden henüz bir açıklama gelmezken, ard arda ortaya çıkan bu detayların Lumia 920'nin satışlarını ne kadar etkileyeceği ise hala merak konusu.

Yorumlar
hanifi
Ne IOS nede windows 18 androidi bitiremez . şu an öyle gözüküyor .
Cevapla
hanifi
nokia =hindistan malı tata XD alırsan tata yaparsın hata . ha ha ha
Cevapla
mushuslu
nokiadan başka makine kullanmadığımdan başka makinelere bakmayı canım istemiyor,telefon değiştireceğim lumiaları bekliyorum onlarda bir türlü rayına oturup piyasaya çıkamadı...
Cevapla
mw9
Basit hata mı ne basiti adamlar direk dalga geçiyor lumia 920 ile celilecegi yerde slr kamera da neyin nesi düzenbazlik bu düpedüz düz Nokia dan ne bekliyorsanız android kullanmamış pehh !! Windows 8 androidi bitirecek iOS kalır
Cevapla
lg p500
yani ne vardı androide geçmeyecek koskoca sony samsung lg htc hem android hem kendi işletim sistemlerinde hem de android üretiyor. androidli bir nokia bütün firmaları şimdi bile geçer diye düşünüyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.