Güncel

NOVARTİS iletişim merkezi hizmete başladı

Novartis, paydaşlarının doğru bilgiyi doğru zamanda alması ve kaliteli bir bilgilendirme hizmetinden faydalanması amacıyla Novartis İletişim Merkezi’ni (NİM) hizmete açtı.

NOVARTİS iletişim merkezi hizmete başladı

Novartis, paydaşlarının doğru bilgiyi, doğru zamanda, doğru kişiden alması ve daha profesyonel ve kaliteli bir bilgilendirme hizmetinden faydalanması amacıyla Novartis İletişim Merkezi’ni hizmete açtı. Bu uygulama sayesinde hasta ve hasta yakınları, doktorlar, sağlık çalışanları, eczaneler, ilaç depoları ve diğer paydaşlar aklına takılan soruların yanıtlarına ve şirkete ilişkin bilgilere NİM’i arayarak ulaşabilecek.

1414499358_nim-logo.jpg

15 Eylül 2014 tarihi itibariyle aktif hale gelen NİM; tedarik zinciri, ürün bilgi desteği, ürün kalitesi, yan etki ve şikâyetler, medikal bilgi desteği, insan kaynakları, resmi ilişkiler, kurumsal iletişim ve ürün ruhsatlandırma süreci gibi çeşitli alanlarda bilgi aktarımı için hizmet veriyor. Bu kapsamda, firma bünyesinde bulunan müşteri temsilcileri telefon çağrılarının cevaplamasını yaparak ilgili bölümlere sistem üzerinden aktarılmasını sağlıyor. Böylece şirketi arayan kullanıcıların ve paydaşların bir bölümden diğer bölüme aktarılarak zaman kaybı yaşaması önleniyor. Tüm sorular hızlı ve etkin bir şekilde değerlendirmeye alınıyor.

Kullanıcılar NİM’e 0850 470 0 111 numarasından ya da www.novartis.com.tr sayfasından ulaşabilecek. NİM’e ulaşan tüm sorular kayıt altına alınacak ve sonraki süreçlerde SMS ve email ile takip edilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.