Güncel

O banka, yeni müşterileri cezbetmek için XRP veya BTC sunuyor! İyi para be!

Japon bankacılık devi Shinsei, yeni müşterileri cezbetmek için 60 $ XRP veya BTC sunuyor!

O banka, yeni müşterileri cezbetmek için XRP veya BTC sunuyor! İyi para be!

Japon bankacılık devi Shinsei Bank, müşterilerini bir hesap açtıklarında veya bankada bir yen vadeli mevduat kurduklarında kripto para birimi değişim kuponlarıyla ödüllendirmek için yeni bir program başlattı. Programa göre yeni müşterilere promosyon olarak XRP ve BTC gibi kripto paralar veriliyor!

O banka, yeni müşterileri cezbetmek için XRP veya BTC sunuyor! İyi para be!

Japon bankacılık devi Shinsei Bank, 10 Ağustos'ta yayınlanan bir basın açıklamasında, yeni müşterileri cezbetmek için promosyon olarak kripto para ödülü vereceğini duyurdu. Banka SBI VC Trade ile ortaklaşa vereceği ödülleri Ripple ( XRP ) veya Bitcoin ( BTC ) olarak yönetmeyi tercih ettiğini belirtti.

Bankaya göre, yeni ve mevcut müşteriler, öngörülen hizmetleri yerine getirmek için 8.000 Japon Yeni (60 $) değerinde XRP veya Bitcoin kazanabilecek ve 10 Ağustos ile 31 Ekim 2022 arasında geçerli olacaktır.

O banka, yeni müşterileri cezbetmek için XRP veya BTC sunuyor! İyi para be! - Resim : 1

Plana göre, yeni kullanıcılar hesap açtıklarında ödüllendirilirken, mevcut müşteriler kripto değişim kuponlarıyla ödüllendirilecek. Bir piyango sistemi aracılığıyla seçilen müşterilerin kuponları kullanmak için bir SBI VC hesabına ihtiyacı olacaktır. Bankanın konu ile ilgili açıklaması şu şekilde;

“Yeni bir hesap açan ve öngörülen işlemleri yapan tüm müşteriler için 8.000 yen değerinde kripto para birimi değişim bileti hediye kampanyası”

Tahmin edeceğiniz gibi amaç, kripto yoluyla yeni müşteriler çekmek. Peki siz bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Ülkemizdeki bankalar aynı uygulamayı faaliyete geçirse dahil olur muydunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.