Güncel

Ödemeniz Ertesi Gün Hesabınızda: weepay!

Yeni nesil ödeme platformu weepay ile hem bireysel hem kurumsal ödemelerinizde hızlı, güvenli ve pratik çözümler üretebiliyorsunuz.

Ödemeniz Ertesi Gün Hesabınızda: weepay!

İşinize uygun ve ihtiyacınız olan nakit akışını aksatmayacak ödeme yöntemleri ile ertesi gün paranız hesabınızda, weepay’de temassız ödeme almak çok kolay ve çok hızlı. Bireysel ya da kurumsal satıcı olmanız önemli değil başvurunuzu yaparak weeLink ile ya da sanal pos ile ödeme almaya başlayabilirsiniz, üstelik paranız ertesi gün banka hesabınızda olacak.

Kazanç Çemberinden Faydalanmaya Başlayın

Ürünlerinizi internetten satmak istiyorsanız ödeme yöntemleri seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz ve  bu şekilde kazanç çemberinden de hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinize temassız, taksitli ya da alternatifli ödeme imkanları sunmak isteyen ve e-ticarete başlamak isteyen satıcılar bizimle beklemeden iletişime geçmeli, anında ödeme almaya başlamalı. 

E-Ticaret Beklentilerin Üzerinde Arttı

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yaşanan salgın sonrası e-ticaret beklentilerin üzerinde bir hız ile arttı, insanlar evden çıkmadan internet üzerinden aradığı ve ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere ulaşabiliyor. Bilim insanlarının para üzerinde bakteri ve virüslerin uzun süre kaldığını söylemesi de internet satışlarında patlamaya neden oldu. Bu durum karşısında üreticilerde ürünlerinde pazar payını arttırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için web siteleri üzerinden satışlara başladılar ve bu konuda tercihleri weepay oldu.

Nakit Akışını Hızlandıran Sistem

weePos, weeLink, weeClick ve weeMarket ürünleri ile müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veren firmamız donanımlı ve etkin bir ekibe sahip. İşinde uzman olan çalışanlarımızın sunduğu modern, yenilikçi ve çözüm odaklı öneriler ile birlikte büyüme hedefimizi yakalamanın mutluluğunu yaşıyor ve mutlu müşteriler biriktiriyoruz. Kullanımı kolay, tüm ara yüzlere uyumlu, Android ve IOS uyumlu mobil uygulaması ile güvenli ödeme yöntemleri sunan firmamızın online ödeme alımlarında müşterisine ertesi gün parasını aktarması nakit akışını hızlandırdığından dolayı işletmelerin gelişim ve büyümesine de ciddi katkı sunmakta.

Bugünün İşi Yarın Hesabınızda

Dolar, Euro, Sterlin gibi farklı para birimlerinden ödeme alma olanağına sahip olan işletmeler ürün yelpazesinin genişletmek ile kalmıyor dünyanın her noktasına satış imkanına da sahip oluyor. Döviz ile ödeme almak için yapılması gereken başvuru yapmak ardından döviz ile ödeme alımına başlanır ve bugünün işi yarın hesabınızda olur.

İşinizin Büyümesine Katkı Sunmaya Devam Ediyoruz

Sunduğu onlarca avantaj ile müşterilerini memnun etmek dışında başka bir amacı olmayan online ödeme sistemi weepay, müşterileri ile birlikte büyüme hedefini kurulduğu günden bu yana değiştirmiyor. Kolay uyum çözümleri ile müşterilerinize tüm kredi ve banka kartlarından güvenli ödeme ve taksit imkanı sağlamanız ve işinizi büyütmeniz için size destek veren weepay, ödemeleri ertesi gün hesabınıza geçirerek işinizin büyümesine bu şekilde de katkı sunmaya devam ediyor.

Entegrasyon Süreci ile Vakit Kaybetmeyin

Entegrasyonsuz oluşturduğunuz link ile ödeme tüm dijital ortamlardan ödeme alımını gerçekleştirmenizi de sağlıyoruz. Bunun dışında web sitenize yerleştirdiğiniz weeClick buton kodu ile de ödeme alabilirsiniz. Pazaryeri çözümümüz ile komisyon oranları ve hakediş hesaplansın ayrıca zamandan da kazanın. Sanal pos ile web sitenizden ödeme almak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin ve entegrasyon süreci ile vakit kaybetmeyin.

Bizi Merak Eden Herkese Kapımız Açık

Daha fazla seçenek ve daha fazla hizmet için biz buradayız. Abdurrahman Gürman Mahallesi General Ali Gürcan Caddesi Platform Merter B Blok N:27 D:147 adresimiz bizi merak eden, tanımak isteyen ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen tüm sektörlere açık. Bize ayrıca 0 212 909 93 37 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz, sorularınız destek@weepay.co adresinden sorabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.