Office 2013 Kullanıcıları İçin Önizleme

Office 2013 Kullanıcı Önizleme
Office 2013 Kullanıcıları İçin Önizleme - Page 1
Word: Ekran görüntüsü alma
Office'in yeni özelliklerinden biri ekran görüntüsü almanızı sağlayan bu araç. Bunun sayesinde masaüstü ya da tarayıcıda etkin olan pencerenin görüntüsünü alabiliyorsunuz. Daha sonra bu görüntüyü kesip Word belgenize ekleyebiliyorsunuz. Araç "Insert" sekmesinde yer alıyor.
Office 2013 Kullanıcıları İçin Önizleme - Page 2
Word: Ekran görüntüsü araçları
Resim işleme araçları optimize edilmiş ve kapsamı genişletilmiş. Araçlar ve filtreler çok iyi çalışıyor ve kolay kullanılıyor. Araçlara "Picture Tools" sekmesinden veya resimlerin üzerine tıkladığınızda ulaşabilirsiniz.
Office 2013 Kullanıcıları İçin Önizleme - Page 3
Word: Ekran görüntüsü ekleme
Bir resim eklediğiniz zaman sayfa düzeni seçeneklerinden metnin resme göre pozisyonunu ayarlayabilir, resmin boyunu istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Resmin boyuna göre metin pozisyonu dinamik olarak ayarlanacaktır.
Office 2013 Kullanıcıları İçin Önizleme - Page 4
Word: PDF dosyası düzenleme
Muhteşem! Yeni Word ile PDF dosyaları üzerinde de çalışabiliyorsunuz. PDF'i Word ile açın ve "Enable Editing" tuşuna tıklayın. Böylece PDF dosyası üzerinde normal bir Word dosyası gibi çalışabilirsiniz. Dosyayı "Export" menüsünden PDF olarak kaydedebilirsiniz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.