Word: Ekran görüntüsü alma
Office'in yeni özelliklerinden biri ekran görüntüsü almanızı sağlayan bu araç. Bunun sayesinde masaüstü ya da tarayıcıda etkin olan pencerenin görüntüsünü alabiliyorsunuz. Daha sonra bu görüntüyü kesip Word belgenize ekleyebiliyorsunuz. Araç "Insert" sekmesinde yer alıyor.

Word: Ekran görüntüsü araçları
Resim işleme araçları optimize edilmiş ve kapsamı genişletilmiş. Araçlar ve filtreler çok iyi çalışıyor ve kolay kullanılıyor. Araçlara "Picture Tools" sekmesinden veya resimlerin üzerine tıkladığınızda ulaşabilirsiniz.

Word: Ekran görüntüsü ekleme
Bir resim eklediğiniz zaman sayfa düzeni seçeneklerinden metnin resme göre pozisyonunu ayarlayabilir, resmin boyunu istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Resmin boyuna göre metin pozisyonu dinamik olarak ayarlanacaktır.

Word: PDF dosyası düzenleme
Muhteşem! Yeni Word ile PDF dosyaları üzerinde de çalışabiliyorsunuz. PDF'i Word ile açın ve "Enable Editing" tuşuna tıklayın. Böylece PDF dosyası üzerinde normal bir Word dosyası gibi çalışabilirsiniz. Dosyayı "Export" menüsünden PDF olarak kaydedebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.