Güncel

'Oğlum bak git' tıklanma rekoru kırdı!

Bir genç ile Belediye Temizlik İşçisi arasında geçen olayın videosu internette yayınlanınca izlenme rekoru kırdı.

'Oğlum bak git' tıklanma rekoru kırdı!

Kocaeli Gölcük'te belediye temizlik işçisi ile bir çocuğun arasında yaşananlar videoya alındı bu video internette de paylaşılınca izlenme rekorları kırdı. Video 'Oğlum bak git' ismiyle yayınlandı ve izlenme rekoru kırdı. Videoda belki de çocuğun yediği sopa herkesin içine su serpti çünkü görünenlere göre çocuk bunu hak etmişti. Ancak videoda yaşananlar çocukla yapılan röportaj ile açıklık buldu. Çocuğun iddiasına göre olay Gölcük Belediyesi'nin konuşma zorluğu çeken temizlik çalışanının kendisiyle dalga geçen çocuklardan birine tokat atmasıyla başladı.

1337947188_oglumbakgitdedigitmeyinceh21821.jpg

Bu gelişmelerin ardından videodaki görüntüler yaşandı. Temizlik işçisinin defalarca git diye ikazına rağmen çocuk işçinin üzerine gitmeye devam etti. Çocuk gitmeyip inat edince işçi bu seferde elindeki süpürge ile kovalamaya başlıyor. Çocuk, belediye işçisinin sopasından aldığı darbelerle hastanelik oldu. Çocuğun kafasına 12 dikiş atılırken çocuğun ailesi de temizlik görevlisinden şikayetçi oldu. "Oğlum bak git" diyaloğu ile internette tıklama rekoru kıran17 yaşındaki Y.K., ise temizlik görevlisinin kendisini yok yere tokatladığını iddia etti.

Haberlere ve iddialara göre temizlik görevlisi olaydan sonra bir köye sürüldü.

Aşağıda tıklanma rekorları kıran videoyu izleyebilirsiniz.

Bu olayın ardından videodaki içeriği espri haline getirip canlandırma yapanlarda oldu. Aşağıda bu videolardan birini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.