Güncel

Öğrenci ve öğretmenlere Apple indirimi

Saturn'dan tüm Apple ürünlerinde öğrenci ve öğretmenlere % 15 indirim


Saturn, 7-11 Eylül tarihlerinde, tüm öğretmen ve öğrenciler için tüm Apple ürünlerini (iMac, Mac Mini, MacPro, MacBook ve MacBook Pro) ve İPad leri kampanya fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim ile sunuyor.

Apple marka, 7 saate kadar pil ömrüne sahip, 320 GB hard diske sahip, 13,3 inç geniş ekran özellikli, ayrıca Apple bilgisayarların YENİ özelliği Mac OSX Lion kapsayan dizüstü bilgisayar 2999 TL yerine 2799 TL ye Saturn mağazalarında satışa sunuluyor. Üstelik World Kart sahipleri, peşin fiyatına 10 taksit imkanından da yararlanacaklar. Kampanya tarihlerinde kimlikleri ile Saturn mağazalarına gelen öğrenci ve öğretmenler ise, Apple (iMac, Mac Mini, MacPro, MacBook ve MacBook Pro) ve iPad lere kampanya fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim ile sahip olabilecekler.

Ayrıca Saturn, Apple dizüstü bilgisayarına çanta da isteyenlere, Toscana marka, 13,3 inç geniş ekran uyumlu dizüstü bilgisayar çantasını 99 TL yerine 79 TLye satışa sunuyor. Modeli ve hafifliği ile dizüstü bilgisayarınızı sarıp sarmalayacak bu çanta, World Kart sahiplerine peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile sunuluyor.

Yaşasın Cimrilik sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.