Güncel

Öğrencisinin eteğini kaldırıp şaplak attı! Sosyal medyada linç yedi!

İstanbul'da bir üniversitede meydana gelen taciz olayı kısa sürede gündeme oturdu.

Öğrencisinin eteğini kaldırıp şaplak attı! Sosyal medyada linç yedi!

İTU Kadın Dayanışması'nın bir tweetine göre öğrencisini taciz eden bir öğretmen ardından bu eylemini "pişkin" bir şekilde anlatmış. İTÜ'de yaşanan olay sosyal medyada kısa sürede tepki topladı. Akedemisyeni ifşa eden İTÜ öğrencileri konuyu kısa sürede sosyal medyada gündeme oturttu. 

İTU Kadın Dayanışması hesabında konuyla ilgili: "Bizleri “terbiye” ettiğini sanan, akademide tacizi ve tecavüzü meşrulaştıran bu adamı okulumuzda istemiyoruz." ifadeleri yer aldı. 

Öğrencisinin eteğini kaldırıp şaplak attı! Sosyal medyada linç yedi!

İstanbul'da bir üniversitede meydana gelen olay öğrencileri şaşkına uğrattı. Celal Şengör paylaştığı bir videoda öğrencisinin eteğini kaldırarak şaplak attığını anlattı. Videonun paylaşılmasının ardından şaşırtan olay kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu. Twitter hesabında konuyla ilgili paylaşım yapan İTÜ Kadın Dayanışma sayfası Celal Şengör'ü okullarında istemediklerini yazdı. Olay kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu. Bazı kullanıcılar "popüler oldukları için ne yapacaklarını şaşırıyorlar" yorumlarında bulundu.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Eğitim görevlisinin böyle bir şey yapması hakkında fikriniz ne? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
gizem
idam edin
Cevapla
gökhan
onunda bacısına veya kızına aynını yapsınlar o zaman daha iyi anlar sapık herif
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.