Okuduktan sonra uyuyamayacağınız 6 doğaüstü hikaye - Page 1

1976 Yılında Allen Showery denilen bir hastahane çalışanı, iş arkadaşı Teresita Basa'yı bıçaklayıp yakarak öldürdü. Polisin tek şahidi ise kadının kendisiydi.
Basa'nın ölümünden bir yıl sonra aynı hastahanede Remy Chua adındaki bir adam, Basa'nın hayaleti ile konuştuğunu ve hayaletin ona musallat olduğunu söyledi. Chua bir süre sonra garip hareketlerde bulunup transa girmeye başlamış. Bir noktadan sonra herkesin içinde Basa'nın sesi ile konuşarak Showery'nin katili olduğunu anlatmış. Showery bu olaya direkt şahit olduğu için korkudan orada itiraf etmiş. Kimse Remy Chua'ya bunun neden olduğunu bilemiyor.

Okuduktan sonra uyuyamayacağınız 6 doğaüstü hikaye - Page 2

1973 Yılında Greg Garett adındaki bir çocuk Enfield, Illinois'te bahçesinde, kimsenin ne olduğunu anlayamadığı bir hayvan tarafından saldırıya uğrar...Bu olay üzerine Enfield efsanesi başlar. Illinois'in bu mitolojik yaratığı efsaneleşir ve herkes yaratık ile ilgili hikayeler anlatmaya başlar. Yaratığın tipi her seferde değişir.

Okuduktan sonra uyuyamayacağınız 6 doğaüstü hikaye - Page 3

Çocuklarına bakamayan alkolik anne Doris Bither, ona bazı varlıkların musallat olduğunu söylediğinde kimse inanmadı...
Doris bunun üzerine çevresinden tanıdığı bir kaç paranormal araştırmacıyı çağırdı ve kendisini izlemelerini istedi. Bir noktadan sonra, araştırmacılar Doris'in doğru söylediğini ve gerçekten de bir şeylerin ona musallat olduğunu onayladı. Kimse neler olduğunu anlayamadı.

Okuduktan sonra uyuyamayacağınız 6 doğaüstü hikaye - Page 4

İngiltere'de yaşayan 18 yaşındaki Carissa Glenn, Cornwall'daki evinde garip sesler duymaya başladı, öğrendiğine göre bir önceki kiracı, bu evde kendini asmıştı.Carissa, söylediğine göre bu eve taşındığından beri kendisini asmayı hayal ediyordu, fakat bu hayali kendisi kurmuyordu rüyalarında görüyordu. Bir gece iyice içtikten sonra, kendini asılı buldu ve zar zor kurtardı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.