Kano yiyen ayı

Alaska, Berg Bay'da bir ayı kano yedi. Mary Maley'ye ait kanayou yiyen siyah ayı şaşkınlık yarattı. Genç kadın kayağını kurtarmak için ayıya biber gazı sıktı ancak işe yaramadı.

Call of Duty'den eşek şakası!

Twitter bazen can sıkıcı olabiliyor. Call of Duty'nin Twitter hesabında 2 milyon 800 bin takipçiye giden bir tweet'te Singapur'da meydana gelen "çakma" bir terörist saldırıyla ilgili haber verildi. Onaylı bir hesaptan böyle bir haber alan kullanıcılar şaşkına döndü. Sonra ikinci bir tweet atılarak. Singapurlu yetkililer acil durum ilan etti denildi. Tweet'lerde olaylardan görüntülere de yer verildi. Sonunda bütün bu tweet'lerin ve görüntülerin 6 Kasım 2065'te Call of Duty oyununda geçtiği anlaşıldı. Birçok kullanıcı bu tweet'lere olumsuz tepki gösterdi.

İngiltere'de kaybolan bahçe!

İngiltere'de bir gece önce var olan bahçe sabahleyin yok oldu. Sebebi ise oluşan obruktu.
Bir anda oluşan çukurla birlikte bahçe çöktü. Olayın ardından etraftaki onlarca evde elektrik ve su kesintisi yaşandı. Bazı evler boşaltıldı.

Mercedes'te yaşayan adam

İskoçya'da A9 yolu kenarına park ettiği Mercedes'inde 3 yıldır yaşayan adam, zorla tahliye edildi. 2012'de aracını parkeden Charles Ingram, "kendi açısından iyi olacağı" gerekçe gösterilerek yerinden edildi. A9 yolu, İskoçya'nın en tehlikeli yolu olarak gösteriliyor. Bay Ingram'ın neden yol kenarında yaşadığı ise bilinmiyor. Komşusuyla olan bir sorundan dolayı burada yaşamayı seçtiği sanılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.