Güncel

Okyanus altından 3D belgesel geliyor!

3D artık hayatımızın her yerinde karşımıza çıkıyor!


Dünyanın en iyi 3D görüntülerini insanlar için sunan James Cameron bu sefer okyanusun altından çekeceği 3D belgesel ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Belgesel çekimlerinde teknolojinin sıkça kullanıldığını bliiyor, bu konuda son zamanlarda çekilen en göz alıcı belgeselin 'Yuva -Home 2009' belgeselinin olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Okyanusların metrelerce altında yaşayan canlıların inanılmaz denizaltı yaşamı bizler için harika bir belgesel keyfi sunmaya devam edecek. Son zamanlarda çektiği 3D görüntülerle adı dilimizden hiç düşmeyen James Cameron, harika projelerini bir yenisini daha kattı.

1333114106_james9.jpg

Pasifik Okyanusun derin sularına dalan James Cameron 11 Kilometrelik dalışıyıla hem yeni bir rekora imza attı, hem de 3D görüntüleriyle müthiş bir çekime imza attı.  Cameron proje için çekimlere ve dalışa başladığı şu günlerde ilk dalışında karşılaştığı hidrolik sıvı sızıntısı yüzünden yüzeye erken dönüş durumu söz konusu oldu. Cameron'un müthiş bir görsel şov sunacağı ve bir o kadar da tutulacak, konuşulacak 3D belgeseli hakkında pek yakında detaylı bilgiler gelecek.

*Hep birlikte ilk görüntüleri ve detayları bekliyoruz.

Çekimlere ait galeri için tıklayın:


Çekimlere ait tanıtım videosu:Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.