Güncel

One UI 4.1 güncellemesi popüler Samsung modeline ilginç yenilikler getiriyor

Samsung One UI 4.1 güncellemesini cihazlarına yavaş yavaş sunmaya başladı. Bu arayüz güncellemesini sunduğu cihazlardan biriside Galaxy S20 FE 5G oluyor. Telefona birçok özellik ekleyen güncellemenin detayları bu haberimizde.

One UI 4.1 güncellemesi popüler Samsung modeline ilginç yenilikler getiriyor

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Samsung, Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy S20, Galaxy S10, Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 10 dahil olmak üzere çeşitli üst düzey ve orta sınıf telefonlar için zengin özelliklere sahip One UI 4.1 güncellemesini yayınladı. Bu güncellemeyle alakalı detaylara gelin yakından bakalım.

One UI 4.1 güncellemesi, G781BXXU4FVC2 donanım yazılımı sürümüyle Galaxy S20 FE 5G'ye gönderilmeye başlandı. Güncelleme şu anda Polonya'da dağıtılıyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla Avrupa ve Asya pazarının güncellemeyi alması bekleniyor. Yeni yazılım ayrıca 50 güvenlik açığını gideren Mart 2022 güvenlik düzeltme ekini de içeriyor.

Polonya ROM'lu bir Galaxy S20 FE 5G kullanıcısıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Galaxy S20 FE 5G One UI 4.1 özellikleri

Samsung Galaxy S20 5G

One UI 4.1 güncellemesi, Google Duo Live Sharing, Akıllı Widget'lar, geliştirilmiş bir Renk Paleti ve düşük ışık koşullarında bile portre görüntüleri yakalama özelliğini içeriyor. Ayrıca içinde kişi olan herhangi bir görüntüye portre efektleri ekleme ve aydınlatmayı ayarlama olanağı sağlanıyor. Yerleşik görüntü düzenleyici sayesinde, nesneleri, yansımaları ve gölgeleri kaldırabilirsiniz.

Yeni güncelleme ile Galaxy S20 FE 5G, kendi AR Emoji avatarlarınıza Tenor'dan GIF'ler eklemenize de izin veriyor. Maske moduna arka plan renkleri ekleyebilir ve gerçek dünyadaki nesneleri 3B çıkartmalara dönüştürebilirsiniz. Samsung Health, daha derin sağlık ve zindelik iç görüleri sağlarken, sağlık hedeflerinize ulaşmanız için size ipuçları sunacak.

SmartThings Find, artık kaybolan öğeleri aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte paylaşmanıza olanak tanıyor. Quick Share artık başkalarıyla paylaşılan görüntüler için Wi-Fi kimlik bilgilerinin paylaşılmasıyla birlikte düzenleme geçmişine izin veriyor. Samsung Klavye artık daha fazla dil ve düzen içeriyor ve Grammarly destekli yazma önerilerine sahip olarak sunuluyor.

Tüm bu özellikler One UI 4.1 güncellemesi ile Samsung cihazlarına sunulacak. Gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
Can Barış
S20FE Snapdragon (G780G) Modeli dün oneui 4.1 güncellemesi aldı.
Cevapla
Eray
Benim telefonuma nezaman gelecek anıroid 13 güncelemesi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.