Güncel

OnePlus One'ı 1 Dolara alabilmek için eski telefonlarını parçalıyorlar! [Video]

Bu reklam diğerlerinden çok farklı!

OnePlus One'ı 1 Dolara alabilmek için eski telefonlarını parçalıyorlar! [Video]

Çin menşeili ONePlus firması bu hafta ilk Android cep telefonunu duyurdu. Telefon önümüzdeki aydan önce tüketicilere sunulmayacak. Ancak, şirket şimdiden cihazı için promosyon çalışmalarına başlamış durumda. Ve bu reklam diğerlerinden çok farklı görünüyor.

Şirket dün 1 Dolara OnePlus One sahibi olmak isteyen alıcılara özel web sayfasını kullanıma sunmuştu. Buna göre OnePlus One'ın 16GB'lık versiyonunu alacak ilk 100 şanslı kullanıcı arasına girmeniz için, eski veya kullanmakta olduğunuz cihazı kırdığınızı gösteren videoyu Youtube üzerinden siteye yüklemeniz gerekiyor. Cihazı 1 Dolara almaya hak kazanan şanslı kullanıcılar ayrıca telefonu satın almak isteyen arkadaşlarına da verebilecekleri üç davetiye kazanacak.

1398502583_img20140426105023.jpg

Bu promosyonu duyan alıcılar şimdiden eski cihazlarını kırdıklarını gösteren videoları yayınlamaya başladı. Bir  Reddit kullanıcısı da telefona sahip olmak için iPhone 5, Galaxy S3, HTC One (M7) ve diğer cihazlarını mengeneye sıkıştırıp levyeyle kırarken çektiği videoyu paylaştı. OnePlus firmasının başlattığı bu promosyon bakalım daha hangi çılğınlara ilham kaynağı olacak?.

Peki siz bu telefonu kazanabilmek için böyle birşey yapar mıydınız?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.