Predator
Gelmiş geçmiş en havalı uzaylı olan Predator'u 2.20'lik boyuyla canlandıran isim, Kevin Peter Hall'dır. Av ve Av 2 filmlerinde Predator kostümünü giyen Amerikalı oyuncu, AIDS yüzünden 35 yaşında hayata veda etmiştir.

C-3PO
Yıldız Savaşları filminin vazgeçilmez sevimli robotu C-3PO yıllardır canlandıran isim ise İngiliz aktör Anthony Daniels'dır. 1977'den 2005'e kadar, 6 filmde C-3PO canlandıran Daniels, Star Wars Clone Wars'ta da C-3PO'yu seslendirmişt

Joker
1989 tarihli Batman filminde Jack Nicholson tarafından canlandırılan Joker, 2008 yılında çekilen Batman Kara Şövalye filminde ise Heath Ledger tarafından canlandırılmıştır. Heath Ledger çekimler bittikten kısa süre sonra hayatını kaybetmiştir.

Freddy Krueger
Elm sokağının bahtsız gençlerine uykuyu zehir eden Freddy Krueger'ı tam 8 filmde canlandıran güler yüzlü oyuncu ise Robert Englund'dur. [/color][color=black]Wes Craven[/color][color=black]'in rahatsız beyninin ürünü olan Elm sokağı deyince, akla bu güler yüzlü adam değil Freddy Krueger gelir şüphesiz

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.