OnlyFans yıldızı Merve Taşkın'dan olay paylaşımlar, yer yerinden oynadı

OnlyFans dünyasının Türk yıldızı Merve Taşkın, paylaştığı fotoğraflar ile sevgilisinden şiddet gördüğünü iddia etti.

OnlyFans yıldızı Merve Taşkın'dan olay paylaşımlar, yer yerinden oynadı

OnlyFans hesabından paylaştığı müstehcen fotoğraflar ile adından söz ettiren Merve Taşkın, bildiğiniz gibi yakın dönemde Türkiye'den taşındığını duyurmuştu. Aylık 100 bin TL'den fazla kazanan ancak bu paranın kendisine yeterli olmadığını söyleyen Taşkın, sosyal medyada büyük tepki görmüştü. Fenomen isim şimdi ise sevgilisinden şiddet gördüğünü iddia etti. Taşkın'ın paylaştığı fotoğrafların altına gelen yorumlar ise adeta pes artık dedirtti.

OnlyFans yıldızı Merve Taşkın sevgilisinden şiddet gördü! Yorumlar pes dedirtti!

Her paylaştığı ve her açıklaması olay olan yıldız isim, vücudunda oluşan kesik ve morlukları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Yaşadığı korkunç şiddetin detaylarını takipçileri ile paylaşan Taşkın, "Öncelikle bana acımanız ya da acıtasyon yapmanız için paylaşmıyorum bunları.

OnlyFans yıldızı Merve Taşkın'dan olay paylaşımlar, yer yerinden oynadı - Resim : 1

O kadar tehlikeli raddelere gelmişti ki şiddet ölmediğim için ya da sakat kalmadığım için şükrediyorum. Kafamı, kulağımı, burnumu yumrukluyor, karnıma, cinsel organıma tekme atıyordu. Bazen ise beni öldürmekle ya da sakat bırakmakla tehdit ediyordu.Belki öfkeden tehdit ediyordu ama isteyerek bile olmasa döverken yanlışlıkla elinde ölebilirdim çünkü fazlasıyla tehlikeli yerlerime vuruyordu. Parmağım dışında kalıcı bir hasar kalmadı." ifadelerini kullandı.

OnlyFans yıldızı Merve Taşkın'dan olay paylaşımlar, yer yerinden oynadı - Resim : 2

Şiddeti aslında bundan 3 ay önce gördüğünü söyleyen OnlyFans modeli, "3 ay önce değil de neden şimdi paylaşıyorsun sorusuna cevabım ise o zaman güçlü bir Merve yoktu. Belki şöyle yorumlar gelecekti: 'Sen şiddeti hak ediyorsun, iyi olmuş.’ Ben bu cümleyi o zaman kaldırabilecek bir psikolojide degildim." dedi.

OnlyFans yıldızı Merve Taşkın'dan olay paylaşımlar, yer yerinden oynadı - Resim : 3

Eğer iddiaları doğruysa bir kadının şiddet görmesi gerçekten de üzüntü verici bir olay. Ancak bu olaya bile iğrenç yorumlar maalesef ki eksik olmadı. Kendisine atılan bazı yorum ve mesajları paylaşan Taşkın, "Enişte hardcore seviyor sanırım." ve "Isırarak sevmiş adam." gibi yorumlara tepki gösterdi.