Güncel

Operatörlerden Elazığ depremine özel destek

Cep telefonu operatörleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, Elazığ depreminin yaşandığı bölgedeki vatandaşlara ücretsiz iletişim desteği veriyor.

Operatörlerden Elazığ depremine özel destek

Elazığ'da dün akşam saatlerinde yaşanan ve bölgedeki birçok ilde hissedilen deprem sonrasında telefon operatörleri ücretsiz iletişim desteği vereceklerini duyurdu.

Operatörlerden Elazığ depremine özel destek

Turkcell tarafından Twitter'dan yapılan açıklamada, "Elazığ Sivrice deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmıştır. Geçmiş olsun." ifadelerine yer verildi.

Vodafone tarafından Twitter'dan yapılan açıklamada ise "Elazığ'daki müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmaktadır. Geçmiş olsun." denildi.

Türk Telekom'dan Twitter'dan yapılan açıklamada ise "Elazığ’daki depremden etkilenen vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Türk Telekom olarak, müşterilerimiz için ücretsiz konuşma ve internet kullanımı tanımlandı. Kriz masamız hazır. Yanınızdayız Elazığ." ifadesi kullanıldı.

Biz de Teknolojioku olarak bölgedeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz. 

Yorumlar
💠Gakko💠
Tüm hemşehrilerime geçmiş olsun Rabbim beterinden saklasın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.