Güncel

Operatörlerin 15 Temmuz hediyeleri açıklandı

GSM operatörlerinin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için verdikleri hediyeler BTK tarafından açıklandı.

Operatörlerin 15 Temmuz hediyeleri açıklandı

2018'de ikinci yıl dönümü kutlanacak olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında geçen yıl olduğu gibi operatörler tarafından günlük hediyeler tanımlandı. 

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla operatörlerin verdiği hediyelerin detayları BTK yani Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından açıklandı. 

Operatörler arasında sadece Türk Telekom'un resmi olarak duyurduğu hediyeler arasında internet paketinden SMS ve konuşma sürelerine kadar farklı seçenekler bulunuyor. 

Paketlere baktığımızda en bonkör seçeneğin Türk Telekom tarafından verildiği görülüyor.  Türk Telekom mobil abonelerine her yöne 1000 dakika, 1 GB internet ve 5000 SMS veriyor. Turkcell ise her yöne 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB internet veriyor. Vodafone da yine benzer bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Vodafona'da her yöne 600 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet abonelere hediye ediliyor. 

Bütün paketlerin bir günlük olduğunu ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında verildiğini belirtelim. 

Yorumlar
mustafa
haber doğru türk telekom vaatettiğini verdi...
Cevapla
Caner
Türkcellden birşey gelmedi hayret !!!
Cevapla
Sayokan
Vodafone yamuk yaptı, hiçbir şey vermedi.
Cevapla
Wind
Turkcell hattıma birşey gelmedi,haber yanlış
Cevapla
Vodafone
Hediye falan vermedi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.