Güncel

Oppo 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasını paylaştı!

Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritası ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Oppo 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasını paylaştı!

Çin merkezli teknoloji devi Oppo'nun Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasına ait açıklamalarda bulunurken, aynı zamanda şirketin Türkiye pazarına girişinden bu yana ne kadar yol katettiğini de aktardı.

Oppo 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasını paylaştı!

Dünyanın lider akıllı telefon markalarından biri olan Oppo, geçtiğimiz yıl adım attığı Türkiye pazarında yükselişini hızla devam ettiriyor. Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 2019 yılı için hedeflenen noktada olduklarını belirtirken, 2020 yılında çıkacak olan yeni modeller ve diğer yeni nesil ürünlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu yılın başlarında kullanıcılarla telefon modellerini buluşturan şirket, Türkiye'deki telefon pazarında kayda değer bir pay aldı, Türkiye'nin Oppo'yu sevdiğini dile getiren Weijian Zhou, ülkemizde satışta olan telefon modelleri için kullanıcılardan olumlu yönde yorumlar aldığını ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti; “Oppo’nun RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 akıllı telefon modelleriyle girdiğimiz pazarda hızlı bir şekilde kendimize yer bulmaya başladık. Mayıs 2019’da çıkan ilk Reno serimiz tasarım, fotoğraf, performans ve bağlantı özellikleriyle büyük beğeni topladı. Reno ürün ailesi OPPO’nun daha dinamik, hareketli ve genç yüzünü kullanıcılarımıza gösterdi.”

Oppo 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasını paylaştı! - Resim : 1

Konuşmasına devam eden Weijian Zhou, 2020 yılında Reno 3, Reno 4 serileri ile A Serisi 2021 model yeni ürünlerini kullanıcılarla buluşturacak olduklarının müjdesini de şimdiden verdi. Weijian Zhou, yeni yılda teknoloji sektöründeki algıyı değiştirme hazırlığında olduklarının sinyalini Oppo artık sadece bir telefon firması olmayacak sözleri ile verdi. Yani yeni yılda, şirketin 2020 vizyonunda yer alan akıllı saatler, akıllı kulaklıklar, AR gözlükler gibi birçok akıllı cihazın dünya lansmanı ile birlikte ülkemizde de satışa sunulacağı böylelikle resmiyet kazanmış oldu.

Yorumlar
💠 GakkoCan 💠
Opponun fiyat politikasını gözden geçirmesi gereki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.