Güncel

Oppo Find N satışlarda rekor kırdı! Siparişler yetişmiyor

Katlanabilir telefon sektörüne emin adımlarla giriş yapan OPPO Find N o kadar talep gördü ki şirket siparişlere yetişmekte problem yaşıyor.

Oppo Find N satışlarda rekor kırdı! Siparişler yetişmiyor

Oppo Find N bir aydan kısa bir süre önce tanıtıldı. Cihaz o kadar ilgi gördü ki ilk parti hemen tükendi. Katlanabilir telefon sektörüne gelen ilgi o kadar yüksek ki marka şu anda marka siparişlere yetişemez durumda. O derece ki OPPO Find N, 1 milyon kişinin gösterdiği ilgi karşısında tedarik sorunlarıyla karşı karşıya.

Oppo Çin Başkanı Liu Bobbee, yüksek talebin ana nedeninin 7,699 Yuan/8,999 Yuan (yaklaşık 1,200 ABD Doları/1,400 ABD Doları) gibi cazip bir fiyatla sunulmasının yanı sıra katlanabilir telefonlara gösterilen genel ilgiden de kaynaklandığını söyledi.

Oppo Find N satışlarda rekor kırdı! Siparişler yetişmiyor

Çin'deki akıllı telefon rezervasyonları dünyanın her yerinden farklı çalışıyor. Kullanıcılar stok geldiğinde bilgi almak için e-postalarıyla kaydoluyor. Dolayısıyla bir milyon kullanıcı aslında telefonu satın almaya hazır değil, ancak satın almayı düşünme aşamasında.

Yine de çok sayıda kayıt, cihazın yüksek popülaritesini yansıtıyor. Ne yazık ki OPPO Find N, Çin'in dışına çıkamayacak. Oppo'nun yakın gelecekte küresel hayranlarına farklı bir katlanabilir telefon vereceğini umuyoruz. Teknoloji devi katlanabilir telefon sektörüne ciddi bir giriş yaptı diyebiliriz. Samsung'un liderliğinde olan katlanablir cihaz sektörü OPPO Find N ile kendine yeni bir rakip buldu. Şirketin global pazarda piyasaya sürmeyi planladığı katlanabilir cihazla ilgili ise bir gelişme yok.

Yorumlar
Aykut
Yalanın bini bir para...Alınan ücret miktarınca yazıldığı belli olan şişirme bir haber.Son paragrafta iyice belli etmiş...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.