OPPO Reno serisi Türkiye'de!

OPPO’nun, Türkiye pazarına sunmaya hazırladığı yeni Reno serisi bir medya etkinliği ile tanıtıldı.

OPPO Reno serisi Türkiye'de!

OPPO’nun, Türkiye pazarına sunmaya hazırladığı yeni Reno serisi bir medya etkinliği ile tanıtıldı. Etkinlikte konuşan OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou şunları söyledi:

OPPO Reno serisi Türkiye'de!

“OPPO olarak akıllı telefonların hayatımızdaki yerinin iletişim kurmaktan fazlası olduğunu düşünüyoruz. Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştıran, bize ilham veren, yeni deneyimler sunan vazgeçilmez cihazlar haline geldi. Akıllı telefon endüstrisinin son 10 yıllık gelişiminde OPPO markasının önemli bir payı var. Endüstride çığır açan yenilikleri hayata geçirdik.

Kullanıcıların ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirdiğimiz modellerde, en iyi kamera ve güçlü pil teknolojilerini sunduk. Örneğin Vooc Flash şarj teknolojisi devrimsel özellikler sundu. 5 dakikalık şarj ile 2 saatlik konuşma kullanım süresine ulaştık. Find X modelimiz sektöre yön veren bir başka ürün oldu; pop-up kamera özelliği, panoramik ekranı, Super Vooc Flash şarj teknolojisi ile akıllı telefon endüstrisine yeni bir trend yarattık.” 

OPPO’nun dünyada 40'dan fazla pazarda yer aldığını belirten Weijian Zhou, şimdiye kadar dünyada 250 milyondan fazla kullanıcının OPPO ürünlerini deneyimlediğini belirtti. Zhou, sözlerini şöyle sürdürdü: “2019 yılında Avrupa pazarında genişlemeyi sürdürüyoruz. Türkiye, bu genişleme stratejisinde İngiltere, Polonya ve İsviçre ile birlikte zincirin önemli bir halkasını oluşturuyor.

OPPO Reno serisi ile büyümemizin ivme kazanacağını düşünüyoruz. Reno serisi; pop-up kamera tasarımı, güçlü 10x Hibrit Zoom gibi üstün özellikleriyle akıllı telefon endüstrisinin önümüzdeki 10 yılında dönüm noktalarından biri olacak. Bu nedenle Reno serisinin mottosunu ‘Gördüklerimizin ötesinde’ olarak belirledik. OPPO olarak Avrupa'nın en gözde akıllı telefon markası olmayı amaçlıyoruz.”

OPPO Reno serisinde yer alan “Reno 10x Zoom” ve “Reno” modelleri yakında Türkiye’de kullanıcılarla buluşacak.