Güncel

Ostrich Light ile her yerde uyku

Artık her yerde uyumak çok kolay

Ostrich Light ile her yerde uyku

Yolculuk yastıkları oldukça akıllıca bir fikir. Kullanıyor musunuz? Çocuklar için de iyi bir seçenek olabilir. Her an yanımızda böyle bir yastık olsa boş zamanlarımızda kestirsek fena mı olur? Tek sorun taşıma.

Bu yastıkla ister bankta ister toplu taşıma araçlarında istediğiniz yerde uyuyabiliyorsunuz, hem de taşıma sıkıntısı çekmeden. Ostrich Light adıyla tanıtılan ürün rahat bir bant şeklinde tasarlanmış ve gözlerinizin etrafından geçen bu bant hem size yastık oluyor hem de gözlerinizi sararak uyumanızı kolaylaştırıyor.

1381683289_medium169-1.jpg

1381683300_medium169.jpg

Taşıması çok kolay olan bu bantları çantanızın kulpuna takabilir ya da soğuk havalarda boynunuzda taşıyabilirsiniz. Ostrich Light bir kickstarter projesi olarak geliyor.

Henüz hayata geçirilmemiş olan projenin tutulacağı düşünülüyor. Özellikle çalışma saatlerinin ve trafiklerin bol olduğu şehirlerde insanlar uyku problemiyle karşı karşıya ve bu bantlar da halk içinde uyumayı kolaylaştırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.