Gizli Dünya (2015): Belki de listenin en olası ihtimallerinden biri bu filmin temelini oluşturuyor. Yabancılar tarafından kaçırılıp hapis tutulan kurbanların sayısı hiç de az değil. Bu filmi bu kadar gerçekçi kılan da bu. Bir çok hasta ruhlu kişi tanımadıkları insanları kaçırıp onlara zarar veriyor.

Kurtuluş (1972): Her insanın içinde yatan karanlık bir taraf vardır ancak bir çoğumuz bunun ortaya çıkacağı senaryolar yaşamayız. Ancak bu filmde karşılaşılan zorluklar insanların en vahşi yanlarını ortaya çıkarıyor. Hepimize sorduğu soru şu; "Siz olsaydınız gerçekten farklı mı davranırdınız?"

The Guest (2014): Bir ev istillası gerilimi daha. Ancak bu biraz daha komplo teorili ve karmaşık. Savaşta görev yapan askerlerin birbirine bağlılığı bilinir. İçlerinden biri hayatını kaybettiğinde, yakın arkadaşı elbette ülkesine giderek arkadaşının ölümünü arkadaşının ailesine bildirebilir ve hatta onlarla yakın ilişkiler kurabilir. Ancak bu ailevi tipteki bağ her zaman iyi sonuçlanmayabilir.

Frozen (2010): teleferikte mahsur kalan 3 arkadaşı konu alıyor. Teleferikte unutulan arkadaş grubu dondurucu hava şartlarıyla, yaklaşan fırtınayla ve aşağıda onları bekleyen kurtlarla mücadele etmek zorunda. Şanslıysanız asla böyle bir durumda kalmazsınız, ancak bir dahaki teleferik yolculuğunuzda "Birileri beni burada unutursa ne olur?" diye sormak isteyebilirsiniz...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.