Oyun donanımları - Page 1

Qpad QH-85
Komşularınızı dev çevresel hoparlörlerle korkutmak yerine Qpad’in bu zarif kulaklığını denemek isteyebilirsiniz. Kulaklıkta mikrofon da bulunuyor, yani internette oynarken takım arkadaşlarınıza bağırıp çağırabilirsiniz.

Oyun donanımları - Page 2

XMG P530

Masaüstü bilgisayarlarıyla karşılaştırıldığında dizüstü bilgisayarlar giderek aradaki performans açığını kapatıyor. Söz konusu 15,6 inçlik bilgisayar, paranızın hakkını veren ürünler için mükemmel bir örnek. Ayrıca ürünü satın alırken parçalarını keyfinize göre seçebiliyorsunuz.

Oyun donanımları - Page 3

Corsair Vengeance M95

Ateş etmekten ziyade düşünmekten keyif alanlardansanız, MMO ve RTS gibi oyunlar için tasarlanmış M95 isimli bu fareye hayran kalacaksınız. Bu farenin üzerindeki ekstra tuşlar sayesinde her bir oyuna özel kısa yollar oluşturabiliyorsunuz.

Oyun donanımları - Page 4

NVIDIA 3D Vision

Vazgeçemediğiniz oyunları daha görkemli kılmak için 3D’yi denemenizi tavsiye ederiz. Bunun için bilgisayarınızın grafik teknolojisinin 3D’nin hakkını verebilmesi çok önemli. NVIDIA’nın stereoskop 3D Vision kiti sayesinde ise üçüncü boyutun sihrini yakalayacaksınız. Kit ayrıca 500’ün üzerinde oyun ve 3D Blu-ray filmi destekliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.