Oyun için en iyi aygıtlar! - Page 1

Her yıl daha gösterişli ve daha sofistike görünen inanılmaz oyun araçlarıyla oyunlar, yepyeni bir seviyeye taşınıyor. Magnavox Odyssey'nin 1972'de piyasaya sürülmesinden bu yana oyun dünyası çok yol kat etti. Bugün, sadece hangi oyun sistemine veya hangi bilgisayar oyunlarına sahip olduğunuzla ilgili değil, oyunu tamamen yeni bir seviyeye getiren yeni cihazlarla ilgili.


En iyi oyun cihazları ucuz değildir, ancak lüks için para harcamaya hazırsanız, bazı birinci sınıf cihazlar vardır. İşte favorilerimizden bazıları:

Oyun için en iyi aygıtlar! - Page 2

FOVE – Eye Tracking VR Başlığı


Sanal gerçeklik bir sonraki büyük şey ve bunun iyi bir nedeni var. Sofistike, yenilikçi ve aynı zamanda eğlenceli. Özellikle bu kulaklık, oyun oynamayı gerçekten bir sonraki seviyeye taşıyor. Karakterlerle iletişim kurmanıza, arayüzlerde hızlı ve verimli bir şekilde gezinmenize ve fare olmadan herhangi bir sanal dünyada zahmetsizce gezinmenize izin verirken yeni manzaralara ve dünyalara girmenize olanak tanır.


Bu VR başlığını deneme şansınız olmadıysa, gerçekten değerli. Bu kulaklık sizi yalnızca yeni manzaralara götürmez, tamamen sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar.

Oyun için en iyi aygıtlar! - Page 3

Razer Blade Pro V2 Oyun Dizüstü Bilgisayarı


Bu dizüstü bilgisayar ucuz çalışmaz, ancak ciddi bir oyuncuysanız en iyilerinden biridir. Dizüstü bilgisayar, 7. nesil Intel Core i7 Dört Çekirdekli işlemci kullanır, böylece her şey hızlı hareket eder ve kristal netliğindedir.


Çözünürlük eşsizdir ve gecikmesiz bir oyun deneyimi sağlar. Bu dizüstü bilgisayarda oyun oynamak, daha önce deneyimlediğiniz her şeyden daha gerçekçi hissettirecek. HP'nin yeni Omen X dizüstü bilgisayarını da tercih edebilirsiniz.

Oyun için en iyi aygıtlar! - Page 4

Polycade Arcade Arayüzü


Kendi evinizin rahatlığında bir atari makinesinde oynamaktan daha iyi ne olabilir? Peki ya bu makine şimdiye kadar denediğiniz herhangi bir atari oyun makinesinden daha gelişmiş olsaydı?


Polycade Arcade Arayüzünün amacı ev içi, en yüksek kalitede bir arcade deneyimi sunmaktır. Tasarım şık ama yine de retro bir his veriyor. Sistem, Pac-Man ve Space Invaders gibi tüm klasik atari oyunlarını oynamanıza izin verir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.