Charlize Theron (Cani): Kendisine SAG, Altın Küre ve Oscar ödülü kazandıran, seri katili canlandırdığı film için Theron 15 kilo alıp tanınmaz hale geldi. Filmde ayrıca Theron’un yüzüne çeşitli protezler de takıldı.

Michelle Wiliams (Marilyn ile Bir Hafta): Williams, ünlü sanatçı Marilyn Monroe’ye benzeyebilmek için aylarca onun röpotajlarını inceleyip seslerini inceledi, her çekim günü 3 saatlik makyaj yaptırdı ve bacaklarını düzgün oynatabilmek için dizlerine kemer taktı.

Kate Winslet (Okuyucu): Kate Winslet kendisine Oscar kazandıran filmdeki Alman aksanını yapabilmek için, çocuklarına uzunca bir süre masalları aksan ile okumaya çalışmış.

Daniel Day-Lewis (Lincoln): Daniel Day-Lewis Oscar kazandığı filmdeki karakterine o kadar bürünmüş ki, filmde eşini canlandıran aktris Sally Field, aktörün çekimler boyunca karakterin içinde kaldığını, aslında “gerçek Daniel Day-Lewis” ile tanışmadığını söylemiş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.