Güncel

Paul Walker hayata geri mi dönüyor?

Hızlı ve Öfkeli serisinin sevilen karakteri Brian O'Conner'ın bir şekilde geri dönmesini isteyen fanlara, Walker'ın kardeşlerinden açıklama geldi.

Paul Walker hayata geri mi dönüyor?

Yaklaşık beş yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Paul Walker, günümüzde hala popülerliğini kaybetmiş değil.

Hızlı ve Öfkeli serisinin sevilen karakteri Brian O'Conner'ın bir şekilde geri dönmesini isteyen fanlara, Walker'ın kardeşlerinden açıklama geldi. Paul Walker'ın hayatını anlatacak olan I Am Paul isimli belgeselde konuşan Walker kardeşler, en büyük hayallerinin kardeşlerinin oynadığı Brian O'Conner karakterini Hızlı ve Öfkeli serisine geri döndürmek olduklarını belirterek fanlarını sevindirdiler.

Henüz yeni Hızlı ve Öfkeli filmine Paul Walker'ın gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz. Ancak hikaye gereği Brian O'Conner karakterinin geri ekibe dahil olmaması için herhangi bir engel bulunmuyor. Son filmlerde karakter sapasağlam karşımızda duruyordu.

Paul Walker hayata geri mi dönüyor?

Kim bilir, belki de yapımcılar, Brian O'Conner karakterini gelecek filmlerde daha fazla ilgi toplamak için döndürebilirler. Ancak karakterin Paul Walker'ın kardeşleri tarafından mı oynanacağı yoksa farklı aktörlerin mi kullanılacağı belli değil. Daha öncesinde Walker'ın hayat verdiği karaktere kardeşi hayat vermişti. 

Eğer Brian O'Conner karakteri film serisine geri dönerse, yapımcılar serinin hayranlarına kulak vermiş olacaklar. Her ne kadar bu duruma karşı olmasakta artık adamı rahat bırakmaları gerektiğini düşünmüyoruz da değil. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.