Güncel

Pebble, 23 Eylül'de önemli bir duyuru yapmaya hazırlanıyor!

Pebble resmi web sitesinde 23 Eylül Çarşamba tarihli bir geri sayım sayacı başlattı.

Pebble, 23 Eylül'de önemli bir duyuru yapmaya hazırlanıyor!

Bu yılın başlarında akıllı saat üreticisi Pebble ikinci nesil akıllı saatini tanıttı. Kısa zaman izinde oldukça popüler akıllı saat üreten firmalar arasına giren şirket sitesinde bir geri sayım sayacı yayınladı.

1442694899_img20150919233154.jpg

Şirketin 23 Eylül Çarşamba tarihi odaklı başlattığı sayaç tanıtılacak muhtemel ürün hakkında herhangi bir ipucu sağlamıyor olsa da biz, yeni bir akıllı saat olmayacağını düşünüyoruz. Bunun yerine Pebble, büyük olasılıkla akıllı saat modelleri için yayınlanacak 3.0 yazılım güncellemesini duyuracak. Bu kanıya varmamızın sebebi şirketin geçtiğimiz haftalarda akıllı saatlerindeki yazı tipi boyutlarını, arka ışık ve titreşim yoğunluğunu, hatta yeni bir bildirim deneyimi gibi özelliklerini tanıtmasına bağlıyoruz.

23 Eylül Çarşamba günü şirketin akıllı saat işletim sistemi için yayınlayacağı bu büyük güncellemeye orijinal Pebble akıllı saat kullanıcıları sahip olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.