Güncel

Pembe Galaxy S3, sadece Kore'de mi satılacak?

Samsung'un yeni renkli Galaxy S3'leri nerelerde satılıyor?


Samsung bundan aylar önce Galaxy ailesine yepyeni bir üye kazandırmıştı. Bu üye tüm zamanların en iyi telefonu olarak geçtiğimiz aylarda adını en üst sıralara yazdırmıştı. Evet Galaxy S3'ten bahsediyoruz.

Yeni amiral geminin ilk çıktığında sadece 2 rengi bulunuyordu, bunlar bizim çok yakından tanıdığımız, Türkiye'de satışa sunulan çakıl mavisi ile beyaz rengi idi. Üzerinden henüz çok geçmeden diğer renkteki Galaxy S3'lerin müjdesini sizlere vermiştik, kırmızı, kahverengi ve siyah gibi bir çok rengin geleceğini duyurmuştuk.

1348576240_pink-galaxy-s3-korea.jpg
Geçtiğimiz haftalarda yepyeni bir Galaxy S3 çıktı piyasaya, bu S3 diğerlerinden biraz farklı bir renge sahipti, o pembe idi. Güney Kore'de ortaya çıkan pembe S3, ülkemize veya başka bir ülkeye henüz geçmeden Kore'de satışa sunuldu. Bu da pembe S3'ün sadece Kore'de kalacağı ihtimalini daha da güçlendiriyor ne yazık ki. Daha çok bayanların tercih ettiği yeni S3'lerin ülkemize gelip gelmeyeceği konusu hala meçhuliyetini taşıyor.

Samsung'dan bu konuda henüz bir resmi açıklaması gelmese de izlenilen strateji (yol) bizlerin bu olasılıkları öne sürmesine neden oldu diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.