Güncel

PewDiePie, Revolmode Ağını Duyurdu

YouTube fenomeni PewDiePie, Revolmode ağını duyurdu

PewDiePie, Revolmode Ağını Duyurdu

Dünyanın en ünlü YouTube üyesi olan PewDiePie, kendi ağıyla ilgili ilk duyurusunu yaptı. Revolmode adını verdiği ağ üzerinden içeriklerini yayınlayacak olan, PewDiePie, gerçek adıyla Felix Kjellber, bu servis üzerinde diğer YouTuber arkadaşlarlarıyla da ortak içeriklerini yayınlayacak. 

1452794363_revelmode.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

PewDiePie'ın 2012 yılından bu yana Disney Maker Studios ile ortaklığının bir parçası olarak devam edecek olan Revelmode çatısı altında, oyun videoları, video içerikler, oyun geliştirme videolaru ve PewDiePie'ın seri halde hazırlayacağı videolar yayınlanacak. Partnerlerle birlike 100 milyonun üzerinde takipçi kitlesi hedefleniyor.

Partnerler arasında CinnamonToastKen (Ken Morrison), CutiePieMarzia (Marzia Bisognin), Jelly (Jelle van Vucht), Markiplier (Mark Fischbach gibi isimler de yer alıyor. Bu çalışma kapsamında çok sayıda hayır ve yardım kurumu için bağış çalışmaları da yapılacak. Buradaki içeriklerin Facebook, YouTube ve diğer platformlarda da yayınlanacağı açıklandı. Buna ek olarak, ünlü YouTuber'ın Scare PewDiePie adında bir seriyi de YouTube Red üzerinden yayınlayacağı belirtildi.

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.