Güncel

Philips yeni ürünleriyle IFA 2013'de!

Philips, Berlin IFA'da en son 'dijital' tüketici yeniliklerini tanıtıyor.

Philips yeni ürünleriyle IFA 2013'de!

Teknoloji şirketleri IFA 2013 fuarında tüm yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. 5-11 Eylül tarihleri arasında Berlin, Almanya'da gerçekleştirilen bu yılki IFA fuarında Royal Philips Hollanda (NYSE: PHG, AEX: PHI); Erkek Bakımı, Mutfak Aletleri, Kahve, Anne ve Çocuk Bakımı ile Hava Temizlemeyi içeren eşsiz bir ürün ve konsept sergisiyle dijital tüketici yenilikleri yelpazesini sunuyor.

Philips Consumer Lifestyle CEO'su Pieter Nota; "Tüketiciler gittikçe daha sağlıklı olmalarına, iyi yaşamalarına ve hayattan keyif almalarına yardımcı olacak akılcı ve kişiselleştirilmiş çözümler arıyorlar" diyor ve ekliyor: "Bu yılın IFA fuarında, tüketiciler için gerçekten önemli olan kişisel sağlık ve yaşam kalitesi kategorisinde dijital yenilikler sergiliyor ve Philips'in dijital alanında nasıl lider olduğunu gösteriyoruz."

1378543067_erkek-bakim-2.jpg

Yeni dijital yenilikler portföyü

Hava kalitesi sağlıklı yaşamın temel etmenidir ve giderek daha çok tüketici evlerindeki havanın temiz olmasının ne kadar önemli olduğunun farkına varmaktadır. Philips Akıllı Hava Temizleyici, ailelere akıllı telefonları aracılığıyla iç mekan hava kalitesini gerçek zamanlı olarak izleme ve kontrol etme imkanı sunarak temiz hava soludukları güvenini ve garantisini veriyor. Philips Hava Temizleyicileri, ailelerin evlerinde daha iyi ve daha konforlu hissetmelerine yardımcı olmanın yanı sıra alerjilerden veya solunum sorunlarında şikayetçi kişilerin yaşam koşullarını iyileştirmeye de yardımcı olabiliyor.

1378543091_smart-baby-1.jpg

Philips AVENT Akıllı Bebek Monitörü ise günümüzün 'dijital' ebeveynleri için tasarlandı. Bu çözüm, WiFi ve 3G de dahil olmak üzere birden çok bağlantı arasında kesintisiz geçiş imkanı sunarak akıllı telefonlara bağlanan ve akıllı telefonlarla çalıştırılan ilk gerçekten güvenilir bağlantılı bebek monitörü. Bebekleri için bir rutin oluşturmada ailelere destek olan bu monitör, bebekleri uykuya hazırlamaya, emzirmeye ve uyandırmaya yardımcı olmak üzere ayarlanabilir çocuk odası ambiyansı sağlamak için Philips'in devrim niteliğindeki aydınlatma çözümü Philips Hue'ya da bağlanıyor.

Erkek Bakımında da Philips Bakım Kılavuzu, erkeklerin farklı sakal stillerini gözleri önünde canlandırmasına yardımcı olan ve bu stilleri yaratma esnasında onlara kılavuzluk eden, akıllı telefonlarla erişilebilir bir hizmet. Stillerin nasıl yaratılacağını adım adım açıklayan kapsamlı bir kılavuzun yanı sıra hangi stillerin en çok uyacağı konusunda kişiye özel profesyonel görüş de sağlayarak, yirmiyi aşkın farklı stilin fotoğraf gerçekliğinde bir ön izlemesinin oluşturulmasına olanak tanıyor.

1378543122_homecooker-2.jpg

Dijital yenilik konseptleri

Philips 'HomeCooker neXt', Philips'in yemek pişirmenin geleceğine bakışını yansıtan bir konsept. HomeCooker neXt, tüketicilerin dijital olarak hazır tarifler indirebildiği yeni ve özel bir uygulamaya bağlanıyor. Bu tarifler; seçili yemeğin nasıl pişirileceğinin anlatılması, akıllı bir şekilde karıştırma, pişirme sıcaklığını değiştirme ve süreyi ayarlama dahil olmak üzere doğrudan HomeCooker'a iletiliyor. Bu konsept, tüketicilerin pişirme sırasında mutfak dışında olma 'özgürlüğü' ile taze malzemelerden evde pişmiş yemekler yaratma ihtiyacını karşılıyor.

Günümüzün kahve severleri, hiç olmadığı kadar kahve deneyimine bağlı ve favori kahvelerinde buldukları çeşidi, özelliği ve kişisel tercihleri arzuluyor. Saeco GranBaristo Avanti, tüketicilerin tam istedikleri gibi mükemmel espresso, latte macchiato veya cappuccino yapmasına olanak sağlayarak onları kendi evlerinde bir baristaya dönüştürüyor. Tablet veya akıllı telefon yoluyla bir akıllı uygulamaya bağlanan tam otomatik kahve makinesindeki uygulama, kahve dünyasına açılan bir bilgi kapısıdır gibi. Tüketicilerin kendi kahvelerini tasarlamasına ve başkaları ile bunu paylaşmasına ilham veriyor ve olanak tanıyor.

Dijital tüketici yeniliklerinin ötesinde Erkek Bakımından Ağız Sağlığına, Mutfak Aletlerine, Kahve Makinelerine, Güzellik Ürünlerine ve Ses Video Eğlence Ürünlerine kadar uzanan bir yelpazede en son Philips ürünleri de IFA fuarında yerini alıyor. TP Vision ise fuarda en son çıkan Philips markalı televizyonlarını sergiliyor.

IFA 2013'ten en son Philips yenilikleri hakkında daha fazla bilgi için www.ifa.philips.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. IFA'daki Philips'i twitter'da @Philips_IFA'dan takip edebilir veya #PhilipsIFA'yı kullanabilirsiniz. Diğer sosyal paylaşım kanallarını, Philips Vine Instagram, Google+ ve YouTube'u da ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar
Misafir
philips 90 yıllardaki gibi piyasayaya yönelik yenilikçi değil,çevreye bakarsak bunu hemen anlarız,nerdeyse nokia gibi olacak sonu....
Cevapla
Misafir
bravo valla akıllı çözümleri hep taktir ederim tsk plips. KARAGUMRUK'lü.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.