Güncel

Philips'den uygulama destekli ürünler

Philips, 2014 Uluslararası CES Fuarında uygulama destekli ürünler serisini tanıttı.

Philips'den uygulama destekli ürünler

hilips, Kuzey Amerika'daki 2014 Uluslararası CES Fuarında yeni uygulama destekli ürünler kategorisindeki kararlılığını bir kez daha sergiledi. Uygulama destekli ürünler, yani hem Apple IOS hem Google Android'de popüler tüketici uygulamalarıyla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış donanım cihazları, Philips Lifestyle Entertainment'ın en hızlı büyüyen segmentlerinden birini temsil ediyor. Ürünler In.Sight ev monitörleri ve bebek kameraları serisi gibi ev izlemeden WeCall Taşınabilir Konferans Hoparlör Sistemi gibi üretkenlik iş çözümlerine kadar uzanıyor.

Philips'in bir yan kuruluşu olan WOOX Innovations'ın Satış ve Pazarlama Kurulu Başkanı Werner van Eck, "Bu ürünler, yaşamınızı zenginleştiren yenilikçi ürünleri ABD pazarına getirme misyonumuzun birer göstergesi." diyor ve ekliyor: "Hedefimiz, müşteriye akıllı telefon ve tablet kullanımında harikulade bir deneyim sunmak için donanımdaki uzmanlığımızı harika uygulamalar ile birleştirerek bağlantılı ürünler portföyü geliştirmek."

Philips uygulama destekli ürünlerinden bazıları:

  • In.Sight M120E Monitör: Philips M120E, Apple veya Android cihazınızı kullanarak dünyanın her yerinden evinizde neler olup bittiğini görmenize olanak tanıyan uygulama destekli kablosuz bir ev monitörü. Philips In.Sight monitörü; Wi-Fi, 3G, 4G, LTE veya Edge ağını kullanarak doğrudan akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden evinizde neler olduğunu görmenizi sağlar. İsteğe bağlı bilgilendirme uyarıları da evinizde olan her tür hareketten veya gürültüden haberdar olmanızı sağlar ve olayları daha sonra güvenli bir şekilde izlemeniz için buluta yüklenecek bir video kaydını oluşturur. Veya gözünüz hep çocuklarınızda veya evcil hayvanlarınızda olsun istiyorsanız, gerçek zamanlı izleme için sadece ekranınıza dokunmanız yeter. Wi-Fi bulunan farklı evler de dahil olmak üzere istenilen her yere kamera yerleştirilebilir ve bu kameraların hepsine akıllı telefon, tablet, Mac veya PC web tarayıcınızdan erişilebilir. In.Sight M120E, görüntüleri Yüksek Çözünürlüklü olarak gösterir ve aynı zamanda gece olanları da görebilmenizi sağlamak için gelişmiş bir gece görüş modu içerir. Bulut ortağı Ivideon yoluyla 7 günlük ve 30 günlük bulut DVR kayıt olanağı da var. Uygulama adı In.Sight: iTunes Store, Google Play. 1389719928_m120e-2-kopya.jpg

 

  • Philips In.Sight Bebek Kamerası: In.Sight Bebek Kamerası (B120E), Apple veya Android cihazınızı kullanarak dünyanın her yerinden evinizde neler olup bittiğini görmenize olanak tanıyan kablosuz bir bebek monitörüdür. Bu ürün sayesinde nerede olursanız olun akıllı telefonunuz, iPhone'nunuz veya iPad'iniz ile bebeğinizi izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın popüler 'Bas Konuş' özelliğini kullanarak odaya girmeden bebeğiniz ile konuşabilirsiniz. Geleneksel bebek monitörlerinin aksine In.Sight Bebek Kamerası, hem ebeveynlerin hem de büyükanne ve büyükbabaların kendi akıllı telefonları, iPhone veya iPad'leri üzerinde güvenli bir şekilde şifrelenmiş canlı bir akış görüntülemesine de izin verir. Yerleşik sıcaklık ve nem sensörü de bebeğinizin odasının ortamını yakından izlemenizi sağlar ki bu yeni doğanlar için özellikle önemlidir. İsteğe bağlı bilgilendirme uyarıları da hareket, gürültü olduğunda ve hatta sıcaklık belli bir derecenin üstüne çıktığında bilgilendirilmenizi sağlar. En değerli özelliklerinden biri ise geceleri mükemmel görüş sağlayarak bebeğinizi hiç rahatsız etmeden neler olduğunu görmenizi mümkün kılan gelişmiş gece görüşü modudur. Uygulama adı In.Sight: iTunes Store, Google Play.
  • 1389720023_b120e-2-kopya.jpg

 

  • Philips WeCall Bluetooth Kablosuz Taşınabilir Konferans Hoparlörü:  Philips WeCall (AECS7000), üstün birinci sınıf ses kalitesi ve olağanüstü bir ses performansı sunan yeni, akıllı, yerleşik bir Bluetooth kablosuz konferans hoparlörüdür. Tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan bu ince ve kompakt konferans cihazı; ofiste, evde veya yolda kullanım için tasarlanmıştır. WeCall, 360 derece ses alımını sağlamak ve de 4,8 metreye kadar uzaktaki kullanıcılar için net ve yüksek konferans görüşmesini mümkün kılmak adına dört adet yüksek kalite tüm-yönlü mikrofonun yanı sıra gelişmiş ses ve dubleks akustik yankı giderme teknolojisi kullanır. Bu da doğal bir şekilde konuşabileceğiniz ve açıkça duyulabileceğiniz anlamına gelir. WeCall, Skype™ Sertifika programın bir parçasıdır. Böylesine kompakt tasarımlı kişisel bir cihaz için harika bir başarı olan Skype Uzun Mesafe hoparlör sertifikasını almıştır. WeCall'un yenilikçi tasarımı da takdir görerek Tüketici Elektronikleri Birliği tarafından Taşınabilir Ortam Oynatıcılar ve Aksesuarlar kategorisinde 2014 Yenilikleri ödülüne layık görülmüştür.

1389720058_aecs7000e-1.jpg

Yerleşik Bluetooth teknolojisi ise tüm Bluetooth etkin akıllı telefonlara veya dizüstü bilgisayarlara basit ve kullanışlı bağlantı olanağı sağlar. USB aracılığıyla da çalışır.  En iyisi de kullanışlı WeCall iPhone uygulamasının, konferans çağrı numaralarını yönetmesi ve hatta erişim kodlarını doğrudan takviminizden girerek tek düğmeye basarak takviminizden çağrılara erişmeyi ve aramayı son derece hızlı hale getirmesidir. AECS7000 WeCall Konferans Hoparlörü, 149,9$'lık tavsiye edilen perakende fiyatı ile satıştadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.