Philips'ten yeni masa lambası: Hue Twilight

Philips, yeni Hue Twilight masa lambasını tanıttı. Yüksek parlaklığı ve çift ışık kaynağı ile bu lamba evlerin vazgeçilmezi olacak.

Philips'ten yeni masa lambası: Hue Twilight

Philips, Hue Twilight masa lambası ile aydınlatma dünyasında yeni bir sayfa açıyor. Çift ışık kaynağına sahip olan bu yenilikçi ürün, maksimum 1.380 lümen parlaklık sunuyor. 33 cm yüksekliğindeki Hue Twilight masa lambası, masa üzerinde okuma yaparken netlik sağlıyor ve ultra düşük karartma özelliği ile uyku ve uyanma otomasyonu sunuyor.

Hue Twilight masa lambası, insan vücudunun doğal sirkadiyen ritmine uyum sağlayacak şekilde optimize edilmiş aydınlatma desteği sağlıyor. Sabahın yavaşça aydınlanmasını simüle ederek, daha iyi ve yenilenmiş bir şekilde uyanmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca, tüm akıllı lambaları, eşlik eden uygulama, sesli komut veya akıllı anahtar aracılığıyla kontrol edebiliyor. Ön ışık sola ve sağa dönerken, arka ışık güzel bir renk gradyanı ile mekanı dekore ediyor.

Hue Twilight masa lambasının arkasında bulunan ColorCast arka ışık, sabah ve akşam gökyüzünün çeşitli renklerini simüle edebiliyor. Lambanın renk oluşturma indeksi 80'in üzerinde ve maksimum parlaklık 1.380 lümen ile 4000K renk sıcaklığına sahip. Masa lambası, üstünde bulunan iki özelleştirilebilir düğme ile geliyor. Bu düğmelerden biri varsayılan olarak altı farklı aydınlatma sahnesi arasında geçiş yapmayı sağlıyor. İkinci düğme ise gün batımını simüle eden otomatik uyku modunu etkinleştirmek için kullanılabiliyor.

Philips Hue Twilight masa lambası, siyah ve beyaz olmak üzere en az iki renk seçeneğiyle sunuluyor. Signify tarafından üretilen bu ürün, 279,99 dolarlık lansman fiyatıyla piyasaya sürüldü. Yenilikçi aydınlatma çözümleri arayanlar için bu masa lambası, hem işlevselliği hem de estetik tasarımıyla dikkat çekiyor.